Renginiai ir įvykiai

2014-02-10 12:27:00

MRU lengvaatlečiai pradėjo 2014 m. sezoną

mru1

Vasario 8 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos universitetų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame sėkmingai varžėsi MRU atletai – iškovoję komandinę antrąją vietą, nusileido tik nugalėtojais tapusiems LSU sportininkams. Komandiniai rezultatai pateikti čia.

Geri rezultatai bėgimo takeliuose MRU sportininkams pelnė aukštas vietas ir individualiose rungtyse. Vaida Žūsinaitė (MRU Politikos ir vadybos fakulteto studentė) buvo nepralenkiama 1500 m bėgime. Vyrų tarpe šį atstumą greičiausiai įveikė Simas Bertašius (MRU Politikos ir vadybos fakulteto studentas). Agnė Klebauskaitė (MRU Socialinių technologijų fakulteto studentė) buvo nenugalima 3000 m sportinio ėjimo rungtyje, 400 m distanciją greičiausiai įveikė Irina Kazakevič (MRU Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentė), o antroji finišavo Justė Brokaitė (MRU Politikos ir vadybos fakulteto studentė).

Vyrų 60 m rungtyje Kostas Skrabulis (MRU Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas) ir Ugnius Savickas (MRU Teisės fakulteto studentas) iškovojo II ir III vietas, nusileisdami čempionu tapusiam KU atstovui L. Gendvilui. Šioje rungtyje penktą vietą iškovojo Žilvinas Glodenis (MRU Viešojo saugumo fakulteto studentas), devintą vietą – Matas Galdikas (MRU Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas), o dešimtą vietą – Žilvinas Adomavičius (MRU Socialinių technologijų studentas).

Vyrų 400 m bėgime trečiuoju prizininku tapo Mindaugas Striokas (MRU Politikos ir vadybos fakulteto studentas), o 200 m atkarpoje Ž. Adomavičius ir M. Galdikas užėmė II ir III vietas. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad MRU lengvaatlečių taupyklėje – 4 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medaliai.

Sveikiname MRU sportininkus ir komandos trenerį bei vadovą Žilviną Adomavičių.