Renginiai ir įvykiai

2014-01-31 11:43:00

Sėkmingas MRU komandos startas 2014 m. Lietuvos šachmatų lygoje

mru

Sausio 25 - 26 d. Vilniuje prasidėjo naujasis 2014 m. Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) sezonas, kuriame praėjusių metų vicečempionė MRU komanda šiais metais taip pat sėkmingai startavo lygoje.

Pirmajame ture po permainingos kovos 3,5-1,5 MRU komanda nugalėjo Marijampolės "Sūduva-Mantinga", o antrajame ture MRU komanda 5-0 sutriuškino Gargždų “SC-Minties“ komandą. Po dvi pergales MRU komandai iškovojo Tautvydas Vedrickas, Deimantė Daulytė ir Salomėja Zaksaitė, Vaidas Šetkauskas pridėjo 1,5 taško iš 2 galimų, o komandos treneris Vaidas Sakalauskas laimėjo vienintelę žaistą partiją. Daugeliui tai buvo pirmosios sezono kovos, tačiau didmeistrė D. Daulytė naujuosius metus pergalėmis pradėjo jau anksčiau, laimėjusi tarptautinį moterų turnyrą Prancūzijos Corbas mieste. D. Daulytė lygos išvakarėse grįžo iš Prancūzijos ir, nepaisydama nuovargio, puikiai kovėsi už MRU komandą.

Praėjus dviems turams pirmauja keturios komandos, iškovojusios po dvi pergales. Trečiajame ture MRU komandos laukia stiprios Kauno „AG-1“ komandos iššūkis, kuri antrame ture 3-2 įveikė antrą pagal reitingą čempionato komandą – Kauno „Milsa“.

Kovas pradėję 18 klubų sužais 7 ratus šveicariškąja sistema. Kovo mėnesį išaiškės du pajėgiausieji lygos klubai, kurie įgis teisę atstovauti Lietuvai rugsėjo mėnesį Bilbao (Ispanija) įvyksiančiose Europos šachmatų klubų čempionų taurės varžybose.

Lietuvos šachmatų lyga iš Vilniaus keliasi į Taujėnų dvarą, kur jau vasario 8 - 9 d. įvyks dar trys lygos turai. Linkime sėkmingų kovų MRU šachmatininkams!