Renginiai ir įvykiai

2014-01-13 13:23:00

MRU imtynininkų kovos

mru

Sausio 11 d. Vilniuje vyko dziudo imtynių turnyras, skirtas gynėjų dienai paminėti, kuriame varžėsi MRU sportininkai, iškovoję dvi pirmąsias, antrąją ir trečiąją vietas.

Nugalėtojais tapo Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas Artūras Maiboroda (svorio kategorija iki 81 kg) ir Teisės fakulteto studentas Radvilas Matukas (svorio kategorija iki 90 kg). Antrąją vietą iškovojo Viešojo saugumo fakulteto studentas Marius Labalaukis (svorio kategorija iki 100 kg), o trečiuoju prizininku tapo Teisės fakulteto studentas Klaudijus Leščinskas (svorio kategorija iki 90 kg).

Kiti MRU studentai tarp prizininkų nepateko, tačiau iškovotos dvi penktos vietos (D. Karlonas ir T. Vaičiulis) byloja apie šių imtynininkų potencialą, nes šiame turnyre dalyvavo šešių valstybių nacionalinių rinktinių nariai.

MRU komandą šiam turnyrui ruošė Sveikatos ir sporto centro lektorius A. Mečkovskis.