2012-02-02 02:00:00

MRUSA išsirinko naujus narius

dsc01210

Kovo 8 d. vyko rinkiminė Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybės (MRUSA) konferencija.

Rinkiminės konferencijos metu buvo išrinkti šie studentų atstovai:

Socialinės politikos fakultetas:

1. Kalpokas Petras Ąžuolas;

2. Milašiūnas Adomas;

3. Bražėnas Sigitas;

4. Kurcevič Eliza;

5. Besakirskas Dominykas;

6. Ivanova Greta;

7. Bikinaitė Deimantė;

8. Mockutė Raminta;

9. Gimbutaitė Vita;

10. Kaupaitė Živilė;

11. Zulanaitė Aistė;

12. Čepulytė Rūta;

Humanitarinių mokslų institutas:

1. Zelvaras Gediminas;

Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas:

1. Šiugžda Edmontas;

2. Capas Giedrius;

3. Gavėnaitė Julija;

4. Nacytė Ineta;

5. Grigeliavičiūtė Gintarė;

6. Kavaliūnas Justinas;

7. Mačiūnaitė Agnė;

8. Pundzaitė Jolita;

9. Bancevičiūtė Monika;

10. Gedvilaitė Rūta;

11. Čerepan Evelina;

12. Švedkauskas Tadas;

13. Šlefendorfas Gediminas;

14. Švambarytė Rūta;

15. Kačanauskaitė Diana;

16. Neimantaitė Vita;

17. Butkus Aurimas Dalius;

Politikos ir vadybos fakultetas:

1. Dambrauskas Miglius;

2. Karačkinaitė Gabija Elena;

3. Kokšta Rokas;

4. Savickaitė Indrė;

5. Solovejus Artūras;

6. Burinskaitė Roberta;

7. Urniežiūtė Laura;

8. Kazevičiūtė Aistė;

9. Banskauskaitė Justina;

10. Lučiūnas Deimantas;

11. Matuzevičiūtė Arneta;

12. Okunytė Aurelija;

13. Matuiza Artūras;

14. Einikytė Milda;

15. Martinkevič Pavel;

16. Bilinskaitė Jovita;

17. Motekaitytė Dovilė;

18. Petrokaitis Gedas;

19. Ruseckaitė Justina;

20. Ketvirtytė Rūta;

21. Giraitytė Simona;

Socialinės informatikos fakultetas:

1. Bloznelytė- Chocenkienė Gintarė;

2. Liutika Ignotas;

3. Sokolovski Pavel;

Teisės fakultetas:

1. Balčiūnas Mainetas;

2. Naras Žygimantas;

3. Juozapaitis Laurynas;

4. Rišytė Kristina;

5. Noreikatė Birutė;

6. Jucevičius Žygimantas;

7. Kundrotaitė Raimonda;

8. Tirišinas Konstantinas;

9. Beriozovas Olegas;

10. Vadoklis Marius;

11. Dumpytė Augustina;

12. Buckiūnas Mindaugas;

13. Telečynaitė Karolina Marija;

14. Krivičiūtė Ada;

15. Zalitis Andrius;

16. Šablovskaja Aneta;

17. Dobrovolskis Tadas;

18. Jakovlevaitė Laura;

19. Vidžiūnas Karolis;

20. Juknevičiūtė Dovilė;

21. Skribaitė Virginija;

22. Motiejūnaitė Ugnė;

23. Kazakauskas Dangitas;

24. Mockevičiūtė Miglė;

25. Juodvalkytė Eglė;

26. Šaltytį Gintarė;

27. Sadlauskaitė Vytautė;

Viešojo saugumo fakultetas:

1. Simona Alionytė;

2. Andželika Šidlauskaitė;

3. Kasparas Šlepavičius;

4. Aleksandr Zogorodnij;

5. Mindaugas Ražauskas;

6. Linas Starkus.