Renginiai ir įvykiai

2011-12-05 04:00:00

Imtynininkų startai

sambo2

Gruodžio 3 d. VRM sporto rūmuose Vilniuje įvyko Lietuvos universitetų sambo imtynių čempionatas. Jį organizavo Mykolo Romerio universitetas kartu su Lietuvos studentų sporto asociacija. Susumavus komandos rezultatus, merginų grupėje nugalėtojomis tapo mūsų universiteto sportininkės.

Merginų grupėje čempionėmis tapo Viešojo saugumo fakulteto studentės R.Katkevičiūtė (80kg) ir L.Kairytė (72 kg). Dar penkios imtynininkės V.Baltaitė (64kg), L.Kaminskaitė (72kg), E.Lukauskaitė (68kg) ir E.Lenkauskaitė(48kg) bei D.Čapaitė (52kg) iškovojo sidabro medalius,o L.Sakaitė (56kg) tapo bronzos medalio savininke.

Susumavus komandos rezultatus, merginų grupėje nugalėtojomis tapo mūsų universiteto sportininkės, surinkusios 84,5 taško. Antroji vieta atiteko VU atstovėms (48 taškai),o bronzos medaliais pasipuošė VGTU imtynininkės (46 taškai).

Vaikinų grupėje čempiono vardą iškovojo R.Matukas (90kg), vicečempionu tapo A.Maiboroda (74 kg), bronzos medalius laimėjo Z.Pečiulis (100kg), D.Bagdonas (62kg), E.Čėsna (82kg), L.Čėsna (82kg),o penktuoju liko O.Ralys (100kg).

Sveikiname visus mūsų imtynininkus ir jų trenerius E.Štarevičių ir A.Mečkovskį. Pastarajam dėkojame ir už sklandų čempionato organizavimą.