2009-03-05

Viešojo saugumo fakulteto komanda – atvirų Lietuvos policijos savigynos imtynių pirmenybių antrosios vietos laimėtoja

p1010046 Kovo 5 d. Vilniuje vyko atviros Lietuvos policijos savigynos imtynių pirmenybės, kuriose dalyvavo Viešojo saugumo fakulteto sportininkai. Šiose varžybose susirungė 9 komandos. Svečių grupėje fakulteto komanda užėmė 2-ąją vietą, 1-osios vietos pozicijas užleisdama tik Viešojo saugumo tarnybos prie VRM komandai, kurios sudėtį sudarė dziudo ir sambo nacionalinės rinktinės nariai.

Viešojo saugumo fakulteto komandai įskaitinius taškus pelnė ir prizines vietas laimėjo šie sportininkai: 1-ąją vietą svorio kategorijoje iki 64 kg iškovojo IV kurso studentė Vita Vapsvaitė, 2-ąją vietą šioje svorio kategorijoje užėmė II kurso studentė Gintarė Karaliūtė, virš 64 kg svorio kategorijoje 2-ąją vietą  laimėjo II kurso studentė Justina Popovaitė, o 3-iąją vietą – II kurso studentė Rūta Katkevičiūtė. Vyrų grupėje ryžtingai imtyniavo Marius Livas, svorio kategorijoje iki 100 kg užėmęs 3-iąją vietą.