2009-10-27

Viešojo saugumo fakulteto dėstytojų pergalės Pasaulio sambo meistrų čempionate

dsc07969 Spalio 23–24 dienomis Kaune vyko Pasaulio sambo meistrų čempionatas. Jame  dalyvavo Viešojo saugumo fakulteto Specialaus fizinio rengimo katedros lektoriai Edmundas Štarevičius ir Dovydas Ivanovas.

40-44 metų amžiaus grupėje iki 82 kg svorio kategorijoje Edmundas Štarevičius iškovojo II vietą. Pirmąjį susitikimą jis nugalėjo Rusijos atstovą, antroje kovoje įveikė sportininką iš Lietuvos ir tik trečioje  pralaimėjo pajėgiam Rusijos imtynininkui.

60-64 metų amžiaus grupėje virš 100 kg svorio kategorijoje Dovydui Ivanovui atiteko III vieta.

Šiame čempionate dalyvavo daugiau kaip 180 sportininkų iš 15 valstybių: Baltarusijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Kazachstano, Kirgizijos, Lietuvos, Moldovos, Mongolijos, Olandijos, Lenkijos, Rusijos, Tadžikistano, Ukrainos ir  JAV.