2011-12-19 05:00:00

Varžėsi lengvaatlečiai

lenvaatelciai

Gruodžio 14 d. Kaune LKKA lengvosios atletikos manieže jau 22 kartą vyko atviros žiemos pirmenybės, kuriose kovota dėl Zenono Šveikausko taurių 1000 m. bėgime. Džiugu, kad viena jų atkeliavo į Mykolo Romerio universitetą: nugalėtoja tapo Politikos ir vadybos fakulteto magistrantė Vaida Žūsinaitė, kuri minėtą nuotolį įveikė greičiausiai, per 2:59,78 min.

Kitose rungtyse sėkmingai varžėsi ir kiti MRU studentai. Nugalėtoja 600 m. rungtyje (1:38,24 min.) tapo Aina Jonaitė-Valatkevičiūtė (Politikos ir vadybos fakultetas), bei rutulio stūmikas Artūras Gurklys – Teisės fakuletas (16,96 m.). Nedaug nuo pastarojo atsiliko kitas mūsų universiteto atstovas Romanas Morozka – Ekonomikos ir finansų valdymo fakuletas (16,04 m.) Pirmą kartą universiteto lengvaatlečių taupyklę papildė ėjimo atstovė. Pirmakursė Agnė Klebauskaitė (Socialinės politikos fakultetas), pasiekusi asmeninį rezultatą 3000 m. ėjimo rungtyje, nusileido tik Lietuvos olimpinės rinktinės narei B.Virbalytei ir iškovojo II-ąją vietą.

Varžydamasis dėl pagrindinės Z.Šveikausko taurės 1000 m. nuotolyje mūsiškis Petras Glebus (Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas) nusileido tik VU atstovui V.Kazlonui ir tapo antruoju prizininku.

Dar vieną bronzos medalį 300 m. distancijoje iškovojo Sveikatos ir sporto centro lektorius Žilvinas Adomavičius (37,10 sek.) Ketvirtuoju 600 m. bėgimo rungtyje liko Mindaugas Striokas – Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas (1:25,62 min.).

Penktąsias vietas rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Alina Vaišvilaitė – Socialinės politikos fakultetas (12,74 m.) ir Marius Šilianskis (14,79 m.). Į dešimtuką dar pateko sprinteris Matas Galdikas (Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas), 60 m. nuotolį įveikęs per 7,18 sek.

Šie pasiekti rezultatai nuteikia optimistiškai, nes tai buvo pirmosios naujojo 2012 m. sezono varžybos. Jomis pradėtas studentų lengvaatlečių varžybų maratonas, kurį vainikuos SELL žaidynės Suomijoje.