2008-02-05

Trečioji pergalė iš eilės

Vasario 4 d. universiteto vaikinų krepšinio komanda žaidė reguliariojo LSKL sezono II- jo rato rungtynes su VGTU ekipa ir nugalėjo rezultatu 104:77. Tai buvo 3-ioji iš eilės mūsiškių pergalė, kuri universiteto komandą kilstelėjo į 4-tąją turnyrinės lentelės vietą.
    Viso susitikimo metu mūsiškiai laikė žaidimo gijas savo rankose ir kontroliavo susitikimo eigą. Lemiamame rungtynių kėlinyje MRU krepšininkai įgijo 20 taškų pranašumą ir VGTU ekipa prarado galimybę pakeisti rungtynių baigtį. Nebuvo aiškus tik vienintelis klausimas – ar mūsiškiai pelnys 100-tąjį tašką? Tačiau ir į jį buvo greitai atsakyta: du tritaškius iš eilės pataikė Alanas Dzeranovas, o Arno Labucko sekęs tolimas metimas leido peržengti triženklę sumą.
    Rezultatyviausi žaidėjai:
Arnas Labuckas 30 tšk., Alanas Dzeranovas 29 tšk. (tritaškiai 7/10, 7 per. kam.), Mantas Kibildis ir Paulius Parachomikas – po 11 tšk.
    Kitas rungtynes MRU vaikinų komanda vasario 11 d. savo aikštėje žais su LŽŪU krepšininkais, o merginos išvykoje Kaune susitiks su VDU atstovėmis.
    Labai kviečiame visus krepšinio mylėtojus palaikyti mūsiškių komandos, nes prasidėjo lemiamos taškų dalybos. Nuobodu tikrai nebus, nes pertraukėlių metu šoks MRU šokėjų palaikymo grupė.