Tarptautinėse XXXV SELL sporto žaidynėse sėkmingai pasirodė MRU studentai - MRU
Naujienos

21 gegužės, 2019
Tarptautinėse XXXV SELL sporto žaidynėse sėkmingai pasirodė MRU studentai

Gegužės 17 -19 dienomis Kaune vyko XXXV SELL studentų žaidynės, kuriose varžėsi 1400 sportininkų iš 46 Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Lenkijos ir Kinijos universitetų MRU atstovai rungtyniavo 5 sporto šakose ir visose iškovojo 9 medalius: 5 aukso, 3 sidabro, 1 bronzos.
Dziudo imtynėse čempione tapo MRU Viešojo saugumo akademijos I kurso studentė Ema Šenauskaitė (63 kg). Absolventas Mantas Klimašauskas ( 100 kg) bei Ekonomikos ir verslo fakulteto III kurso studentas Žilvinas Lekavičius ( +100 kg) pelnė sidabro medalius, pralaimėję tik savo finalines kovas. Graikų – romėnų imtynių atstovas 130 kg svorio kategorijoje Vilius Laurinaitis ( Viešojo valdymo fakulteto VI kurso magistrantas), įveikęs visus savo priešininkus iškovojo aukso medalį. Labai sėkmingai žaidynėse varžėsi jėgos trikovė atletai vadovaujami trenerio P. Lazdausko. Nugalėtojais tapo Mykolo Romerio Teisės mokyklos III kurso studentas Laurynas Kripas ( 74 kg) ir šios mokyklos IV kurso studentas Jokūbas Stasiulis ( 120 kg), Mantas Baltrušaitis svorio kategorijoje 105 kg iškovojo bronzos medalį. Ekonomikos ir verslo fakulteto V kurso magistrantė Karina Blaževič (57 kg) į prizininkų trejetą nepateko – užėmė IV vietą. MRU šachmatų komanda ( Humanitarinių mokslų instituto III kurso Studentas A. Brazdžionis, absolventas T. Vedrickas bei Ekonomikos ir verslo fakulteto VI kurso magistrantas R. Velioniškis) pralaimėjo tik finalinę kovą LSMU atstovams ir tapo žaidynių vicečempionais.
Dar vieną aukso medalį rutulio stūmimo rungtyje laimėjo Socialinių inovacijų doktorantūros mokyklos VIII kurso doktorantas Šarūnas Banevičius. Dėkojame visiems MRU sportininkams garbingai atstovavusiems savo universitetą bei treneriams sėkmingai rengusiems sportininkus žaidynėms: G. Bukauskui, P. Lazdauskui, A. Mečkovskiui, V. Sakalauskui.