2007-11-26

Sportininkų laimėjimai kyokushin karatė, Shotokan karatė, sambo imtynių čempionate ir kt.

Lapkričio  25 d. Anykščiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė taurės varžybos. Mykolo Romerio universiteto studentas Aivaras Dadma  (Srateginio valdymo ir politikos fakultetas, II k.) užėmė 1 vietą tarp suaugusiųjų, Vidas Linertas (Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas, II k.) tarp suaugusiųjų iki 70 kg svorio kategorijoje užėmė 2 vietą.

Lapkričio  24 d. Šiauliuose vyko Lietuvos JKA Shotokan karatė čempionatas.
Nomeda Petrauskaitė ( Strateginio valdymo ir politikos fakultetas, IV k.) užėmė 1 vietą kumite rungtyje tarp suaugusiųjų  ir 3 vietą kata rungtyje tarp suaugusiųjų.

Lapkričio 24 d. Šiauliuose vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo imtynių čempionatas. Universitetui atstovavo 22 sportininkai, kurie iškovojo gražių pergalių.
Vyrų grupėje čempionais tapo R. Bagdonavičius, S. Gadišauskas, A.Sitenkov, I. Vaičiulis.
Vicečempionų titulus iškovojo E. Verenins, M. Mečkovskis, E. Čėsna, o trečiaisiais prizininkais tapo J. Grumba ir R. Folkas.
Komandinėje įskaitoje vyrų grupėje čempionais tapo mūsų Universiteto imtynininkai, kuriems įteikta Lietuvos studentų sporto asociacijos  čempionų taurė.
Nedaug nuo vaikinų atsiliko ir MRU  merginų komanda, kuri užėmė II-ąją vietą.
Individualioje įskaitoje čempionėmis tapo S. Vetrova, J. Lupašku, L. Kižinaitytė. Vicečempionių vardus iškovojo E. Macijauskaitė, A. Androšiūnaitė, L. Račkovska, o V. Vupsnaitė iškovojo trečią prizinę vietą.

Praėjusį savaitgalį vyko ir Lietuvos aukštųjų mokyklų fechtavimo čempionatas. Jame sėkmingai pasirodė MRU fechtavimo rinktinė, kuri iškovojo bronzos medalius komandinėje įskaitoje, o mūsų olimpietė L. Asadauskaitė užėmė antrąją vietą.

Sveikiname visus čempionus ir prizininkus ir linkime sėkmingų startų užbaigiant 2007 m. sportinį sezoną!