2008-04-08 08:39:00

Sėkmingos Lietuvos studentų krepšinio lygos ketvirtfinalio varžybos

Balandžio 7 d. buvo žaidžiamos Lietuvos studentų krepšinio lygos ketvirtfinalio varžybos.
    Merginos trečiosiose rungtynėse iki 2 – jų pergalių susitiko su Šiaulių universiteto krepšininkėmis. Mūsiškės, žaisdamos pajėgiausios sudėties nugalėjo savo priešininkes rezultatu 73:41 ir pateko į finalinį ketvertą, kuriame jau bus kovojama dėl medalių.
    Pusfinalyje mūsiškės balandžio 16 d. susitiks su Vilniaus universiteto krepšininkėmis. Sėkmės atveju MRU komandai atsivers galimybė kovoti dėl aukso medalių.

Vaikinai žaidė antrąsias ketvirtfinalio rungtynes su Klaipėdos universiteto ekipa ir po pratęsimo ją nugalėjo rezultatu 105:95. Serijos rezultatas iki dviejų pergalių tapo lygus 1:1. Pirmąjį mačą po dviejų pratęsimų buvo laimėję KU krepšininkai 117:112.
    Pirmąjį kėlinį mūsiškiai pralaimėjo 21:25, tačiau prieš didžiąją pertrauką švieslentė rodė MRU komandos  nedidelį pranašumą 50:48. Trečiasis kėlinys mūsiškiams buvo nesėkmingas – pralaimėta 68:74. Paskutiniajame kėlinyje likus žaisti 3 min. P. Parachomikas tolimu metimu MRU komandą išvedė į priekį – 81:80. Nuo šio momento aikštėje prasidėjo tikrasis nervų karas.
    Likus trims sekundėms baudų metimais klaipėdiečiai persvėrė rezultatu 91:88. Tačiau paskutinę susitikimo sekundę taiklus mūsiškio Alano Dzeranovo tolimas metimas išplėšė mūsiškiams pratęsimą (91:91).
    Pratęsimo metu mūsiškiai išlaikė daugiau jėgų ir šventė pergalę 105:95.
    Rezultatyviausi MRU žaidėjai: Alanas Dzeranovas 23 (9 atk. kam.), Arnas Labuckas (10 atk. kam.) ir Paulius Parachomikas (6 atk. kam.) - po 17, Paulius Ivanauskas 16 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantas Kibildis 8.
    Balandžio 8 d. Klaipėdoje bus žaidžiamas lemiamas ketvirtfinalio mačas. Sėkmės atveju mūsiškiai įgytų teisę kovoti dėl LSKL medalių.