Renginiai ir įvykiai

2009-04-04 14:40:00

Sėkmingiausias plaukikų pasirodymas universiteto sporto istorijoje

photo0067 Balandžio 4 d. Kaune vyko kasmetinis Lietuvos universitetų plaukimo čempionatas. Šiais metais Universiteto plaukikų rinktinė buvo itin gausi ir tituluota. Kaune vykusiose varžybose dalyvavo tarptautinės klasės plaukimo meistras Giedrius Titenis, du Lietuvos plaukimo meistrai bei daugkartiniai Lietuvos plaukimo čempionatų prizininkai ir nugalėtojai – Dmitrijus Jaruševičius ir Mindaugas Ancius, kandidatė į Lietuvos plaukimo meistrus Kristina Barauskaitė, taip pat Ignotas Šidlauskas, Tomas Šuipis, Šarūnas Dagys, Rimas Mizėjus ir Tomas Aukštuolis.

Iš Kaune vykusio čempionato buvo parvežtas rekordinis skaičius medalių – šeši, iš jų du aukso, du sidabro ir du bronzos. Du aukso medalius iškovojo Giedrius Titenis 50 m. delfinu rungtyje bei 100 m. krūtine rungtyje, du sidabro medaliai priklauso vieninteliai komandos dalyviai merginai Kristinai Barauskaitei 50 m. ir 100 m. rungtyse nugara, du bronzos medalius iškovojo vyriausias komandos narys bei jos kapitonas Dmitrijus Jaruševičius 100 m. kompleksiniu būdu bei 4x50 kombinuotoje estafetėje kartu su komandos draugais – G. Titeniu, T. Šuipiu, I. Šidlausku. Du kartus arti medalių liko Tomas Šuipis iškovojęs dvi ketvirtas vietas ir kartą Mindaugas Ancius.

Rekordiškai aukštoje vietoje šiemet Mykolo Romerio universiteto plaukikų komanda liko ir galutinėje aukštųjų mokyklų rikiuotėje – iškovota garbinga 4-toji vieta (216 taškų) (prieš du metus universitetas liko 9-toje vietoje, prieš metus - 10-toje).

Galutinėje komandinėje įskaitoje daugiausia taškų Universitetui pelnė komandos kapitonas Dmitrijus Jaruševičius – 41,75 taško, antroje vietoje liko olimpietis Giedrius Titenis – 40,75 taško ir trečioje Kristina Barauskaitė – 30 taškų.

Šių metų gegužės 21-24 dienomis Latvijoje vyks tarptautinės universitetų sporto žaidynės „SELL games“. Šiam čempionatui šiuo metu ruošiasi į varžybas patakę penki universiteto plaukikai – Kristina Barauskaitė, Ignotas Šidlauskas, Mindaugas Ancius, Tomas Šuipis, Dmitrijus Jaruševičius. Deja Giedrius Titenis negalės prisijungti prie komandos, nes tuo metu plaukikas rengsis pasaulio plaukimo čempionatui.