2011-11-30 08:00:00

Šaulių medaliai

sauliaieb

Lapkričio 26 d. Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų kulkinio šaudymo čempionatas. Jame varžėsi devynių Lietuvos universitetų komandos. Kovos vyko labai atkakliai. Vilniaus universiteto ir Mykolo Romerio universiteto šauliai surinko po vienodai 56 taškus, tačiau čempionų vardus iškovojo VU, jų pergalę lėmė aukštesnių vietų santykis (1 aukso ir 1 sidabro medalis).

I VILNIAUS UNIVERSITETAS PP40 moterys 32 PŠ40 vyrai 11 PŠ40 moterys 13 Iš viso: 56

II MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS PP40 vyrai 14 PP40 moterys 11 PŠ40 vyrai 17 PŠ40 moterys 14 Iš viso:56

III VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS PP40 vyrai 30 PŠ40 vyrai 24 Iš viso: 54

4 KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS PP40 vyrai 12 PŠ40 vyrai 23 PŠ40 moterys 17Iš viso: 52

5 LIETUVOS KUNO KULTUROS AKADEMIJA PP40 vyrai 15 PP40 moterys 14 PŠ40 moterys 22Iš viso: 51

6 ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETAS PP40 vyrai 11 PP40 moterys 10 PŠ40 vyrai 8 PŠ40 moterys 11Iš viso: 40

7 LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLU UNIVERSITETAS PŠ40 vyrai 26Iš viso: 26

8 VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS PP40 moterys 25Iš viso: 25

9 LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETAS PŠ40 moterys 24Iš viso: 24

Čempionų vardus iškovojo VU atstovai. Jų pergalę nulėmė geresnis užimtų aukštesnių vietų santykis (1 aukso ir 1 sidabro medalis).

Trečioje vietoje liko VGTU šaulių komanda.

Vyrų pistoleto rungtyje (PP-40 šūvių) 3-ąją vietą iškovojo Viešojo saugumo fakulteto I k. studentas Šarūnas Levanas (367 taškai). Šiame pratime merginų tarpe mūsiškė Viktorija Ivanovaitė Viešojo saugumo fakulteto II k. studentė liko šešta (347 taškai).

Vyrų PŠ-40 šūvių šautuvo rungtyje čempiono vardą, surinkęs 390 taškus užsitikrino mūsų universiteto šaulys Tomas Simonaitis (Viešojo saugumo fakulteto IV k. studentas). Šioje rungtyje septintuoju liko dar vienas šio fakulteto studentas Raimondas Tribičius.

Šioje rungtyje merginų tarpe mūsiškė Raminta Račiūtė (Teisės fakulteto I kurso studentė) užlipo ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Ktos mūsų šaulės- Jolanta Suduiko ir Aleksandra Buslovič liko 6 ir 9 vietose. Tokiu būdu MRU komanda iškovojo 1 aukso ir 2 bronzos medalius.

Sveikiname sportininkus ir komandos vadovą Sveikatos ir sporto centro lektorių Gintarą Bukauską pasiekus puikius rezultatus šaulių varžybose.