2007-12-03

Saldus revanšas

Gruodžio 2 d. Kaune baigėsi finalinis merginų studenčių tinklinio čempionato turas. Atkrintamosiose varžybose mūsų Universiteto merginų tinklinio komanda užėmė II-ąją vietą, pralaimėjusi Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ekipai 1:3. Kitoje atkrintamųjų varžybų poroje Lietuvos kūno kultūros akademijos tinklininkės nugalėjo Kauno technologijos universiteto sportininkes 3:0.
Pusfinalyje mūsų universiteto ekipa 0:3 pralaimėjo LKKA atstovėms, o VPU merginų komanda nusileido KTU tinklininkėms 0:3.
MRU komanda dėl trečiosios vietos Lietuvos studenčių tinklinio čempionate susitiko su VPU sportininkėmis ir įveikė jas rezultatu 3:1 bei iškovojo bronzos medalius.
Jais pasipuošė: Adomavičiūtė Giedrė, Cikockaitė Daiva, Jankutė Eglė, Mieldažytė Eglė, Miškinytė Gintarė, Skokova Ilona, Vilčinskaja Julija, Zamblauskaitė Irma.
Sveikiname šauniausias mūsų komandos tinklininkes!
Čempionėmis tapo LKKA tinklininkės finalinėje kovoje 3:0 nugalėjusios KTU atstoves.