2007-09-10

Prasidėjo Lietuvos aukštųjų mokyklų 2007/2008 m. m. sporto sezonas

ssa54051sportas Praėjusį savaitgalį Trakuose startavo 2007/2008 m. m. Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų sporto sezonas. Jį pradėjo irklavimo sporto meistrai, išsidaliję medalius 11-oje rungčių.
Galvės ežero vandenys buvo gana dosnūs Mykolo Romerio universiteto irkluotojams. Sėkmingiausiai startavo I kurso studentas Saulius Ritter ir Kauno policijos fakulteto IV kurso studentas Donatas Varnaitis, kurie irklavo porinę dvivietę valtį ir iškovojo Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionų vardus. Vienviečių valčių klasėje S. Ritter iškovojo sidabro medalį. Dar vieną sidabro medalį šis sportininkas iškovojo irkluodamas aštuonviečių valčių klasėje kartu su D. Varnaičiu ir I kurso studente Egle Marcinkevičiūte, kuri sėkmingai rungtyniavo vienviečių klasėje lengvo svorio kategorijoje, iškovodama III-čią vietą.
Šie irkluotojų laimėjimai Mykolo Romerio universiteto rinktinei, surinkusiai 21 tašką tarp 10-ties Lietuvos aukštųjų mokyklų komandų, leido užimti V-ąją vietą.
Sveikiname mūsų šauniausius irkluotojus, puikiai startavus naujame studentų sporto sezone ir palinkėkime sėkmės kitoms MRU rinktinėms ilgame Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatų maratone.

MRU Kūno kultūros katedros vedėjas, irklavimo komandos vadovas doc. dr. Rimantas Minkevičius

Nuotraukoje iš kairės: S. Ritter, E. Marcinkevičiūtė, komandos vadovas doc. dr. R. Minkevičius ir D. Varnaitis