Skelbiame

2019-10-17

Pranešimas apie Mykolo Romerio universiteto Senato narių rinkimų rezultatus

mru-veliavos

Senato narių rinkimų komisija informuoja apie Senato narių rinkimų rezultatus, vykusius 2019 m. lapkričio 28 d. dėstytojų ir mokslo darbuotojų (priimtų 5 metų kadencijai viešo konkurso būdu ir dėstytojų, su kuriais sudaryta neterminuota darbo sutartis pareigoms eiti) susirinkime. Senato narių rinkimų komisija primena, kad antras dėstytojų ir mokslo darbuotojų (priimtų 5 metų kadencijai viešo konkurso būdu ir dėstytojų, su kuriais sudaryta neterminuota darbo sutartis pareigoms eiti) susirinkimas likusioms kvotoms užpildyti vyks 2019 m. gruodžio 12 d. 14:00 val. I-201 auditorijoje.

1. PROF. DR. RŪTA ADAMONIENĖ - dalyvauja II ture;

2. DOC. DR. LAURYNAS BIEKŠA - neišrinktas;

3. PROF. DR. EGLĖ BILEVIČIŪTĖ - neišrinkta;

4. DOC. DR. LIUCIJA BIRŠKYTĖ - neišrinkta;

5. PROF. DR. VIRGINIJUS BITĖ - neišrinktas;

6. LEKT. BENAS BRUNALAS - neišrinktas;

7. PROF. DR. GINTARAS ČERNIUS - dalyvauja II ture;

8. PROF. DR. GRAŽINA ČIULADIENĖ - išrinkta;

9. DOC. DR. RŪTA DAČIULYTĖ - dalyvauja II ture;

10. DOC. DR. INGRIDA GABRIALAVIČIŪTĖ - neišrinkta;

11. DOC. DR. TOMAS GIRDENIS - dalyvauja II ture;

12. PROF. DR. VALDONĖ INDRAŠIENĖ - Neišrinkta;

13. PROF. DR. LYRA JAKULEVIČIENĖ - dalyvauja II ture;

14. PROF. DR. VIOLETA JANULEVIČIENĖ - išrinkta;

15. DOC. DR. ANTANAS JANUŠAUSKAS - neišrinktas;

16. PROF. DR. RIMVYDAS JASINAVIČIUS - neišrinktas;

17. LEKT. DR. MARIUS KALINAUSKAS - išrinktas;

18. DOC. DR. NATALIJA KAMINSKIENĖ - neišrinkta;

19. DOC. DR. GEDIMINAS KAZĖNAS - neišrinktas;

20. PROF. DR. TADAS LIMBA - neišrinktas;

21. DOC. DR. MONIKA MAČIULIENĖ - neišrinkta;

22. PROF. DR. SNIEGUOLĖ MATULIENĖ - išrinkta;

23. LEKT. DOVILĖ MINGĖLAITĖ - neišrinkta;

24. DOC. DR. LIUDMILA MOCKIENĖ - dalyvauja II ture;

25. DOC. DR. ALEKSANDRAS PATAPAS - neišrinktas;

26. DOC. DR. ALINA PETRAUSKIENĖ - neišrinkta;

27. PROF. DR. RASA PILKAUSKAITĖ VALICKIENĖ - neišrinkta;

28. DOC. DR. ROMAS PRAKAPAS - išrinktas;

29. PROF. DR. BIRUTĖ PRANEVIČIENĖ - išrinkta;

30. DOC. DR. AURELIJA PŪRAITĖ - išrinkta;

31. PROF. DR. SIGITA RACKEVIČIENĖ - neišrinkta;

32. DOC. DR. IRMANTAS ROTOMSKIS - išrinktas;

33. DOC. DR. LAIMA RUIBYTĖ - išrinkta;

34. PROF. DR. AELITA SKARŽAUSKIENĖ - neišrinkta;

35. PROF. DR. VAINIUS SMALSKYS - dalyvauja II ture;

36. PROF. DR. TADAS SUDNICKAS - neišrinktas;

37. PROF. DR. VYTAUTAS ŠLAPKAUSKAS - neišrinktas;

38. LEKT. DR. AUŠRA ŠUKVIETIENĖ - dalyvauja II ture;

39. DOC. DR. AGNĖ TVARONAVIČIENĖ - išrinkta;

40. DOC. DR. DARIUS URBONAS - neišrinktas;

41. DOC. DR. VILHELMINA VAIČIŪNIENĖ - neišrinkta;

42. DOC. DR. ANTANAS VALANTINAS - išrinktas;

43. DOC. DR. VIRGINIJUS VALENTINAVIČIUS - dalyvauja II ture;

44. PROF. DR. REGINA VALUTYTĖ - neišrinkta;

45. DOC. DR. RAMŪNAS VANAGAS - dalyvauja II ture;

46. PROF. DR. VIOLETA VASILIAUSKIENĖ - neišrinkta;

47. PROF. DR. IRENA ŽEMAITAITYTĖ - dalyvauja II ture;

48. PROF. DR. JUSTINAS ŽILINSKAS  - dalyvauja II ture;

49. PROF. DR. RIMA ŽITKIENĖ - dalyvauja II ture;

50. PROF. DR. RITA ŽUKAUSKIENĖ - išrinkta.