2007-11-14

Pralaimėta namuose

dsc0041-krepsinis-570 Lapkričio 12 d. sužaistos Lietuvos studentų krepšinio lygos vaikinų reguliariojo sezono varžybos. Mūsų komanda namuose priėmė svečius iš Kauno technologijos universiteto.
Mačą komandos pradėjo labai atkakliai ir sužaidus pirmąsias keturias minutes šeimininkai turėjo tik minimalią 1 taško persvarą – 10:9. Padėtis aikštėje nesikeitė ir antroje pirmojo kėlinio pusėje, nors pirmaujanti komanda spėjo pasikeisti net kelis kartus. Tačiau per paskutines 2 ketvirčio minutes KTU komanda sėkmingai užbaigė kelias greitas atakas ir įgijo didesnį pranašumą – 26:21.
Antrajame kėlinyje svečiams iš Kauno pavyko ne tik išlaikyti persvarą, tačiau per tris minutes jie pasiekė ir dviženklį skirtumą – 36:26. Teisininkai kurį laiką gelbėjosi tik individualiais antpuoliais. Tuo metu KTU krepšininkams išlaikyti persvarą padėjo sėkmingas žalgiriečio Vilmanto Dilio žaidimas. Šeimininkai kelis kartus jau buvo sustygavę žaidimą ir sumažinę atsilikimą, tačiau technikams pasisekdavo ir vėl nutolti. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 48:39.
Po didžiosios pertraukos ekipos pradėjo rungtyniauti, sutelkusios visas jėgas gynybai. MRU krepšininkams sunkiai sekėsi mažinti deficitą. Sužaidus 5 minutes kauniečiai toliau pirmavo 54:47. Vis dėlto prasidėjo teisininkų spurtas, leidęs priartėti iki 2 taškų (52:54). Prabėgus dar dviem minutėms rungtynėse išlaikyta pusiausvyra – 55:55. Po trečiojo kėlinio 59:57 jau pirmavo šeimininkai, kurie kurį laiką visiškai užgožė jėgų pradėjusius stokoti KTU žaidėjus.
Ketvirtajame kėlinyje kelias atakas sėkmingai surengę svečiai vėl akivaizdžiai atsigavo ir neleido varžovams nutolti. Likus rungtyniauti 5 minutes rezultatas vėl tapo lygus – 65:65. Aistrų sūkuryje KTU komandos žaidėjas Arminas Šaulys užsidirbo techninę pražangą. Nedaug trūko, kad tokia pat nuobauda būtų skirta ir svečių strategui. Tačiau susiklosčiusia padėtimi šeimininkai nepasinaudojo – visi metimai nuo baudų metimo linijos skriejo pro šalį, o technikai į tai atsakė taikliu tritaškiu (68:65). Likus žaisti 23 sekundes 2 taškais (72:70) priekyje vis dar buvo KTU. Teisininkai nesurezgė dviejų paskutinių atakų ir svečiai šventė sunkią pergalę 73:70.
Šias rungtynes pastebimai pagyvino pertraukėlių metu žiūrovus džiuginusios MRU šokėjos, o tribūnose mačą stebėjo ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos šokėjų trupė.
MRU komandoje rezultatyviausiai žaidė: Alanas Dzeranovas 19 (7 atk. kam.), Mantas Kibildis 14, Tomas Steikūnas (6 atk. kam.) ir Šarūnas Kulevičius – po 9.

Kitas LSKL rungtynes MRU merginų ir vaikinų komandos žais lapkričio 19 d. Merginos susitiks su čempionato lyderėmis LKKA krepšininkėmis, o vaikinai – su VDU komanda.