2008-01-29

Po čempionato pertraukos – pergalė

Sausio 28 d., po Lietuvos studentų krepšinio lygos pertraukos, vaikinų grupėje prasidėjo lemiamos kovos dėl nugalėtojo vardo.
    MRU vaikinų komanda savojoje aikštėje susitiko su greta turnyrinėje lentelėje esančia Vilniaus pedagoginio universiteto ekipa. Po pirmųjų dviejų kėlinių iki didžiosios pertraukos neryškiai pirmavo būsimų pedagogų komanda – 48:46. Trečiajame ketvirtyje įsitraukus MRU komandos toliašuolei artilerijai pirmą kartą rungtynėse mūsų krepšininkams pavyko įgyti dviženklę persvarą – 70:59.
    Lemiamame ketvirtyje šeimininkų persvara ataka po atakos ištirpo ir varžovai priartėjo labai pavojingai 75:77. Tačiau likusio trapaus pranašumo MRU žaidėjai nebuvo linkę išleisti iš rankų. Likus žaisti 4 minutes jie vėl atitrūko 85:78. VPU komandai toliau nesisekė stabdyti varžovų snaiperių. Pedagogai dar kelis sykius buvo sumažinę deficitą iki 3 taškų ribos, tačiau nieko daugiau pasiekti jiems taip ir nepavyko. Lemiamais momentais kovingai ir užtikrintai sužaidę šeimininkai šventė pergalę rezultatu 94:88.
    MRU rezultatyviausi žaidėjai: Šarūnas Kulevičius 24 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Andrius Montrimas 23, Paulius Parachomikas 16 (6 atk. kam.). Vasario 4 d. mūsų komanda susitiks su VGTU krepšininkais, o sausio 29 d. įvyks draugiškas mačas, kuriame susitiks moterų Eurolygoje žaidžiantis „Teo“ klubas ir MRU vaikinų rinktinė. Tai bus nepakartojamos krepšinio akimirkos. Kviečiame visus šio žaidimo mylėtojus stebėti šio mačo 18 val. į naują sporto salę.