Renginiai ir įvykiai

2013-04-09 09:43:00

Plaukikų startai

mruplaukimas Balandžio 6 d. Kaune LSU baseine vyko Lietuvos studentų plaukimo čempionatas. Jame rungtyniavo virš 80 plaukikų iš 10 universitetų. Studentai varžėsi dėl asmeninių prizų 18-oje rungčių ir 4-iose estafetėse. Po atkaklios kovos komandinėje įskaitoje nugalėjo LSU atstovai (412 tšk.). Mūsiškiai vos vienu tašku aplenkė KTU komandą (357 tšk.) ir iškovojo 2-ąją vietą (358 tšk.).

26

MRU plaukikai sėkmingai kovojo ir asmeninėje įskaitoje. Du aukso medalius iškovojo geriausias mūsų plaukikas G. Titenis, kuris buvo nepralenkiamas 50 m ir 100 m rungtyse. Dar vieną aukso medalį G. Titenis iškovojo plaukdamas estafete, 4 x 50 m kompleksiniu būdu su komandos draugais V. Karaliumi, E. Štura ir L. Levicku. Šis ketvertas su nedidele sudėties korekcija (vietoje L. Levicko A. Ščemeliov) laimėjo sidabro medalius estafetėje 4 x 50 m laisvuoju stiliumi. Dar vieną aukso medalį MRU komandai pelnė E. Štura, plaukdamas 100 m nugara. Šiame nuotolyje trečias finišavo Teisės fakulteto III k. studentas V. Karalius. Merginų tarpe šis nuotolis buvo sėkmingas ir Miglei Banytei, kuri finišavo trečia, nusileisdama KTU ir LSMU atstovėms. Šios rungties perpus trumpesniame nuotolyje M. Banytė iškovojo sidabro medalį į priekį praleisdama tik KTU studentę I. Šukytę.

Sėkmingai plaukimo takelyje pasirodė ir šiuolaikinės penkiakovės atstovė MRU olimpietė Gintarė Venčkauskaitė. Ji 100 m laisvu stiliumi iškovojo antrąją vietą, o perpus trumpesniame nuotolyje finišą pasiekė trečia.

Sidabro medalį plaukiant 50 m nugara iškovojo E. Štura, o V. Karalius tenkinosi trečiuoju pakylos laipteliu. Nedaug iki prizinės trečiosios vietos trūko merginų ketvertukui 4 x 50 m laisvu stiliumi. G. Venčkauskaitė, M. Banytė, M. Žilinskaitė ir Ž. Galvanauskaitė nuotolį baigė ketvirtoje vietoje.

Sveikiname MRU plaukimo komandą ir jos vadovą doc. dr. E. Skyrių su sėkmingu startu Lietuvos studentų čempionate.