2008-02-13

Pergalių serija – nenutraukta

Vasario 11 d. buvo žaidžiamos eilinės Lietuvos studentų krepšinio II-ojo rato varžybos vaikinų ir merginų grupėje. Vaikinai susitiko su LŽŪU atstovais ir iškovojo jau 4-tąją pergalę iš eilės rezultatu 96:69 bei įsitvirtino 4-tojoje turnyrinės lentelės vietoje.
 Pirmus du kėlinius vyko atkakli kova, kuri prieš didžiąją pertrauką rodė MRU komandos pranašumą – 42:31. Trečiajame kėlinyje mūsiškiai sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą ir dar padidino persvarą iki 16 taškų – 71:55. Ketvirtasis kėlinys rungtynių eigos nepakeitė, o finalinė sirena užfiksavo MRU komandos galutinę pergalę 96:69.
 Rezultatyviausi žaidėjai: Arnas Labuckas 17 (13 atk. kam., tritaškiai 0/8), Paulius Parachomikas 14 (8 atk. kam.), Marius Pociukonis ir Alanas Dzeranovas - po 11.
Tą patį vakarą merginų komandos laukė dvikova su VDU krepšininkėmis. Mūsų komanda žaisdama stipriausios sudėties nesunkiai nugalėjo savo varžoves rezultatu 102:43 iškovodamos 7-ąją pergalę iš 8-ių žaistų rungtynių ir turnyrinėje lentelėje tvirtai žengia 2-oje vietoje.
 Rezultatyviausios žaidėjos: Šarūnė Pavilionytė – 30tšk., Sandra Valužytė – 21 tšk., Gintarė Petronytė – 20 tšk.
Kitas rungtynes vasario 18 d. vaikinų ir merginų komandos žais išvykoje. Vaikinai susitiks su Klaipėdos Katalikiškojo universiteto krepšininkais, o merginos su KTU krepšininkėmis.