2008-02-19

Nutraukta pergalių serija

Vasario 18 d. vyko Lietuvos studentų krepšinio lygos II rato susitikimai. Universiteto vaikinų krepšinio komanda uostamiestyje susitiko su LCC krepšininkais ir jiems pralaimėjo rezultatu 90:99. Tai buvo pirmoji mūsiškių nesėkmė po keturių iš eilės iškovotų pergalių. Varžybos kulminaciją pasiekė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai mūsiškiai sumažino skirtumą iki 4 taškų – 63:67, tačiau per ketvirtą kėlinį mūsiškiams varžovų palaužti nepavyko. Rezultatyviausi žaidėjai: Deividas Zoruba 20, Tomas Ambrasas 17 (9 atk. kam.), Šarūnas Žala 15, Marius Pociukonis 14 (7 rez. perd.). Kitas rungtynes MRU krepšininkai vasario 24 d. savo aikštėje susitiks su Klaipėdos universiteto komanda. Merginų krepšinio komanda vasario 15 d. žaidė nukeltas rungtynes su Vilniaus universiteto krepšininkėmis ir taip pat pralaimėjo rezultatu 49:67. Mūsų krepšininkės žaidė nepajėgiausios sudėties, todėl tikėtis pergalės buvo sunku. Vasario 18 d. mūsų merginų komanda žaisdama pagrindine sudėtimi išvykoje Kaune net 51 taško skirtumu įveikė KTU krepšininkes rezultatu 109:58. Kitas rungtynes mūsiškės vasario 24 d. namuose žais su Klaipėdos universiteto krepšininkėmis, o vasario 25 d. taip pat namuose – su Šiaulių universiteto komanda.