2010-04-26

Mykolo Romerio universiteto sportininkų medaliai

dsc0016-foje Balandžio 24 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto sporto arenoje vyko Lietuvos studentų stalo teniso čempionatas. Jame dalyvavo Mykolo Romerio universiteto vaikinų komanda (Aivaras Keliotis, Aleksandras Rusinovas, Lukas Bidva). Sėkmingiausiai kovojo Aivaras Keliotis (VAF II k.), kuris finalinėje kovoje 2:3 pralaimėjo VPU atstovui M. Bučiui ir iškovojo sidabro medalį.

Komandinėje įskaitoje mūsų sportininkai pogrupyje liko trečiaisiais ir laimėjo kovą dėl 5–tos vietos.

Balandžio 25 d. Kaune vyko Lietuvos studentų graikų – romėnų imtynių čempionatas.

Individualioje įskaitoje čempionais tapo VSF II k. studentas Marius Livas (svorio kat. 96 kg.) ir SVPF II k. studentas Artūras Jankauskas (svorio kat. 120 kg.). Vicečempionų titulus iškovojo VAF II k. studentas Mantas Čepinskas (svorio kat. 96 kg.) ir SVPF III k. studentas Karolis Merkevičius (svorio kat. 74 kg.). Komandinėje įskaitoje universiteto imtynininkai surinkę 98 taškus liko antroje vietoje, į priekį praleidę čempionais tapusius KTU atstovus (128 tšk.). Trečiąja prizininke liko ŠU komanda.

Sveikiname šio savaitgalio sporto laureatus bei imtynininkų trenerį lektorių Gintarą Bukauską.