Renginiai ir įvykiai

2009-03-30 07:00:00

Mykolo Romerio universiteto krepšininkės apgynė čempionių vardą

medaliai Kovo 30 d. vyko Lietuvos studentų krepšinio lygos didysis finalas, po 3 metų pertraukos sugrįžęs į Vilnių. Pagrindinės sezono rungtynės buvo žaidžiamos VPU sporto salėje.

Mykolo Romerio universiteto merginos dėl čempionių vardų susikovė su Vilniaus universiteto atstovėmis.

Rungtynės vyko labai atkakliai ir permainingai, nors didžiąją jų dalį pirmavo Mykolo Romerio universiteto krepšininkės. Trečio kėlinio viduryje varžovės savo atsilikimą sumažino iki 1 taško skirtumo, o po dviejų iš eilės R. Kontvainytės tritaškių bei G. Petronytės metimų Mykolo Romerio universiteto komanda atitrūko 9-iais taškais.

Ketvirtajame kėlinyje vyko nemažiau atkakli kova, nes mūsų krepšininkės pradėjo jausti nuovargį, todėl pasipylė klaidos. Pagrindinėms Mykolo Romerio universiteto komandos žaidėjoms (G. Petronytei, A. Rinkevičiūtei, Š. Povilionytei) tai buvo ketvirtosios rungtynės per 4–ias dienas.

Varžybų metų pelnytų taškų skirtumas svyravo ties 6 taškų riba. Rungtynių pabaigoje Mykolo Romerio universiteto krepšininkės sužaidė be klaidų ir finalines varžybas laimėjo 7 taškų persvara – 84:77.

Rezultatyviausiomis Mykolo Romerio universiteto krepšininkėmis šiose rungtynėse buvo A. Rinkevičiūtė – 27 tšk., G. Petronytė – 21 tšk., Š. Povilionytė – 11 tšk.

Laikraščio „Vilniaus diena“ įsteigtas naudingiausios žaidėjos prizas atiteko Aurimei Rinkevičiūtei.

Aukso medaliais pasipuošė ir gražuolę čempionių taurę iškovojo G. Petronytė, Aurimė Rinkevičiūtė, Š. Povilionytė, Ieva Šimkutė, Greta Šeidytė, Indrė Dudėnaitė, Giedrė Stankevičiūtė, Marta Venclavovič, Lina Bražinskaitė, Inga Šukytė, Rasa Valašimaitė, Aida Jasinauskaite, Reda Kontvainytė, Gabrielė Semaškaitė, Evelina Rupšaitė, Raminta Matonytė, Eglė Šulčiūtė, Šarūnė Jasiunskaitė.