2010-03-20

Mykolo Romerio universiteto fechtuotojų ir badmintonininkų startai

dsc0016-foje Kovo 20 d. Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatas. Jame sėkmingai pasirodė mūsų rinktinė, kuri galutinėje aukštųjų mokyklų rikiuotėje iškovojo 2–ąją vietą. Čempionais tapo VU atstovai, o 3–siais prizininkais – KTU fechtuotojai.

Individualioje įskaitoje sėkmingai kovojo SPF I k. studentė Ingrida Tarasevič. Kovodama su špaga ji užėmė 3–ią vietą, o kovodama su kardu – 5-ąją.

Tarp merginų špagos rungtyje sėkmingai kovojo VAF III k. studentė Sandra Makarovaitė užėmusi 7–ąją vietą.

Vaikinų grupėje fechtuodamiesi špaga SPF II k. studentas Tomas Aukštolis ir EFVF II k. studentas Šarūnas Dagys iškovojo atitinkamai 5–tą ir 6–tą vietas.

Tuo pačiu metu KTU sporto salėje vyko studentų badmintono čempionatas. Jame startavo tik vienas mūsų universiteto sportininkas – SVPF IV k. studentas Šarūnas Bilius, kuris tik finale nusileido KTU atstovui K. Kašinskiui ir iškovojo sidabro medalį.

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo KTU – 56 taškai, antraisiais prizininkais liko KU – 48 taškai ir 3–ią prizinę vietą iškovojo KMU – 40 taškų komandos.

Š. Biliaus iškovoti 18 taškų mūsų komandą išrikiavo 7 vietoje.