2008-04-21

Mūsų krepšininkės – čempionės!

dsc0009gele-570- Balandžio 21 d.  Kauno sporto halėje buvo išdalinti Lietuvos studentų krepšinio lygos X-ojo jubiliejinio čempionato medaliai.

Merginų grupėje dėl trečiosios vietos susikovė KTU ir VU komandos. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo VU ekipos pergalę rezultatu 82:63.

Dėl čempionių titulo varžėsi MRU ir LKKA komandos. Atkakli kova šiose rungtynėse vyko tik pirmajame kėlinyje. Nors susitikimo pradžioje labiau patyrusios MRU krepšininkės perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį (7:2), fantastiškai iš toli atakavusios LKKA mergino kėlinio viduryje persvėrė rezultatą savo naudai - 12:11. Nors vilniečių ekipos treneris Gintaras Vaitkus paprašė minutės pertraukėlės, po jos situacija aikštėje nepasikeitė. Vieną po kito tikslius tritaškius į MRU krepšį siuntusios kaunietės po pirmojo kėlinio turėjo trijų taškų persvarą - 23:20.

Viskas į savo vietas stojo antrojo kėlinio pradžioje. Be keitimo pirmoje susitikimo pusėje žaidusios MRU merginos po Gintarės Petronytės, Sandros Valužytės, Aušros Bimbaitės, Šarūnės Jasiunskaitės ir Šarūnės Pavilionytės metimų laimėjo atkarpą 18:0 ir įgijo keturiolikos taškų persvarą - 41:27. Per likusį kėlinio laiką žaidimas vyko apylygiai ir rungtynėms įpusėjus MRU pirmavo - 56:43.

Trečiajame kėlinyje LKKA komandos puolimas šiek tiek pagerėjo, tačiau spragos gynyboje neleido priartėti prie nutolusių vilniečių. Savo ruožtu MRU komanda, turėdama milžinišką ūgio persvarą, siuntė vieną po kito dvitaškius į Rasos Kreivytės vadovaujamos ekipos krepšį. Po trisdešimties minučių kovos LKKA jau turėjo dvidešimties taškų deficitą - 56:76.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors MRU komandoje jau rungtyniavo antrosios sudėties žaidėjos, skirtumas ir toliau augo. Likus trims minutėms iki mačo pabaigos MRU persvara pasiekė trisdešimt taškų - 96:66.  Per likusį laiką aikštėje niekas nepasikeitė ir MRU ekipa padovanojo keturiasdešimtmetį šventusiam treneriui R. Vaitkui pergalę bei čempionų titulą.

X – osios jubiliejinės Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionėmis tapo: Aušra Bimbaitė, Lina Bražinskaitė, Indrė Dudėnaitė, Šarūnė Jasiunskaitė, Erika Jurgutytė, Karolina Majeraitė, Gintarė Petronytė, Šarūnė Povilionytė, Asta Strazdaitė, Toma Strelčiūnaitė, Inga Šukytė, Eglė Šulčiūtė, Rasa Valašimaitė, Sandra Valužytė, Marta Venclavovič.

Sveikiname mūsų šauniąsias krepšininkes!