Renginiai ir įvykiai

2012-10-02 13:00:00

MRU vaikinų pergale startavo akademinis krepšinis

kamuolyseb

Spalio 1 d. startavo jubiliejinis 15 – asis :Lietuvos studentų krepšinio lygos 2012/2013 m.m. čempionatas. Pirmaisiais mūsų krepšininkų čempionato varžovais buvo VGTU studentai, kurie įveikti rezultatu 87:67.

Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionate pirmoje vaikinų grupėje rungtyniaus 9 universitetų komandos, kurios rungsis dėl nugalėtojų titulo. Čempionato formatas išlieka toks pat: žaidžiama dviem ratais, kiekviena komanda tarpusavyje susitiks po kartą namie ir išvykoje. Pavasarį keturios pajėgiausios ekipos išsiaiškins nugalėtoją.

Šiemet stipriausiųjų grupėje nerungtyniaus Aleksandro Stulginskio krepšininkai, kurie varžysis 2 - oje grupėje. Kitos komandos gerai pažįstamos: VDU (gins čempionų titulą), MRU (sidabro medalių laimėtoja), KU (bronziniai prizininkai), ŠU, LSU (buvusi LKKA), VU, KTU, LEU ir VGTU.

Pirmaisiais mūsų krepšininkų čempionato varžovais buvo VGTU studentai. Praėjusio čempionato autsaideriams jėgų užteko tik dviems kėliniams – iki ilgosios pertraukos mūsiškiai pirmavo 39:30.

Mūsiškiai galingai sužaidė trečiąjį kėlinį, atitrūko nuo varžovų 22 taškais. Šis spurtas ir nulėmė galutinę mūsų komandos pergalę rezultatu 87:67.

MRU 18 taškų pelnė A.Udras, po 14 taškų pridėjo P.Semaška ir T.Padegimas, O.Olisevičius surinko 11 taškų.

Smagu, kad naujasis krepšininkų sezono startas pavyko ir tikimės jog mūsų žaidėjai ir toliau mus džiugins pergalėmis. Džiugu, kad šį kartą sulaukėme ir gausesnio mūsų sirgalių palaikymo.