2008-04-11

MRU vaikinų krepšinio komandai – sidabras

Balandžio 11 d. „Lietuvos ryto“ arenoje buvo žaidžiamos finalinio ketverto varžybos dėl „Sostinės“ taurės nugalėtojo vardo išaiškinimo. Pirmose rungtynėse dėl 3-iosios vietos susitiko „Bravo“ ir „Erama - Martono“ komandos. Praėjusių metų nugalėtojai „Erama - Martono“ krepšininkai turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą 82:95. Bronziniais prizininkais tapo „Bravo“ komanda.

Superfinale susitiko „VGTU – Vaidora“ ir MRU komandos. Mačas vyko nervingai ir įtemptai. „VGTU – Vaidoros“ pranašumas prieš didžiąją pertrauką siekė 5 taškus (43:48). Po pertraukos mūsiškiai išlygino rezultatą 52:52 (25 min.), o po taiklaus A. Lukoševičiaus tritaškio MRU komanda išsiveržė į priekį (58:55), bet kėlinio pabaigoje priešininkai susigrąžino 2 taškų persvarą – 60:58. Paskutiniajame ketverte vyko nervų kovos. Mūsiškis V. Niparavičius buvo nubaustas technine pražanga ir tai mūsiškius išvedė iš žaidimo ritmo. „VGTU – Vaidoros“ krepšininkai pataikė 4 baudos metimus iš eilės ir nutolo 5 taškais (78:73). Priešpaskutinę susitikimo minutę skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų, o finalinė sirena užfiksavo būsimų inžinierių pergalę rezultatu 88:78.

Šiuo mūsiškių pasiekimu galime labai didžiuotis, nes komandoje žaidė dubleriai, kurie bando išsikovoti sau vietą pagrindinėje rinktinės sudėtyje.

Mūsiškiai buvo apdovanoti 2-osios vietos diplomais ir medaliais.

Sveikiname mūsų krepšininkus, tapusius Vilniaus miesto vicečempionais!