Renginiai ir įvykiai

2012-01-16 05:00:00

MRU tinklininkės – čempionės!

vilnius-20120114-00014eb Sausio 14 d. Mykolo Romerio universiteto tinklininkės tapo Respublikos studentų tinklinio lygos čempionato (RSTL) nugalėtojomis ir pelnė aukso medalius. Finaliniai 2011 m. RSTL susitikimai buvo žaidžiami VGTU sporto komplekse.

Kova dėl čempionių titulo vyko tarp MRU ir LKKA tinklininkių. Kovingai nusiteikusios mūsų merginos nepaliko jokių vilčių priešininkėms – finalinė kova laimėta rezultatu 3:0 ir pirmą kartą MRU sporto istorijoje laimėjo aukso medalius.

2011 m. RSTL čempionėmis tapo: Rima Rameikaitė, Inga Vainilavičiūtė, Ilona Skokova, Ernesta Vinickaitė, Rūta Putytė, Aurelija Kraujalytė, Kristina Bubelevičienė, Vytautė Jarmalaitė, Viktorija Miliūtė, Justė Klimaitė, Gintarė Miškinytė bei Živilė Semaškaitė. Sveikiname mūsų tinklininkes ir komandos trenerę Gražvilę Gatelienę.

Merginų grupėje dėl trečiosios vietos susikovė KTU ir VGTU tinklininkės. Šį susitikimą 3:1 laimėjusios laikinosios sostinės atstovės pasidabino bronzos medaliais.

Vienas susitikimas buvo žaidžiamas ir vaikinų grupėje. Kovoje dėl bronzos medalių MRU tinklininkai 1:3 pralaimėjo VGTU atstovams ir liko už RSTL čempionato prizininkų, iškovodami 4 – tąją vietą. Vaikinų komanda (treneris Jonas Adomaitis) pirmą kartą pateko į finalinio ketverto varžybas, todėl ir šis pasiekimas mūsų komandai pakankamai aukštas. Mūsų komandoje žaidė: Mantvydas Šuklys, Jonas Rakickas, Karolis Šlimas, Justinas Armanavičius, Martynas Bartkus, Ernestas Česokas, Tomas Kiveris, Marius Aukštinaitis, Deividas Šimelis, Aleksėj Rublevič ir Šarūnas Katkevičius.

Finalinė kova tarp  VU ir LEU tinklininkų dėl RSTL čempionų titulo nukelta į vasario 8 d.