MRU studentas Tomas Laurušas- Lietuvos studentų šachmatų čempionas - MRU
Naujienos

19 gruodžio, 2019
MRU studentas Tomas Laurušas- Lietuvos studentų šachmatų čempionas

Gruodžio 14 dieną Kaune vykusiame Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionate pergalių seriją pratęsė MRU studentas tarptautinis meistras Tomas Laurušas. Tomas surinko 6 taško iš 7 galimų ir tapo Lietuvos studentų šachmatų čempionu. Pusę taško atsiliko VU šachmatininkai Kipras Eigminas ir Aleksandras Šalna.
Nesėkmingai susiklostė čempionatas kitiems MRU šachmatininkams. Tautvydas Vedrickas surinko 4,5 taško ir liko 6 vietoje. Praėjusių metų studentų čempionas Andrius Brazdžionis po nesėkmingo finišo su 3,5 taško nukrito į 10 vietą. Robertas Velioniškis (15 vieta) ir Vilius Barkauskas(17 vieta) surinko po 3 taškus.
Čempionate dalyvavo 23 šachmatininkai iš 5 universitetų. Merginų čempionatą laimėjo Agnė Semonavičiūtė(KTU).
Komandinėje įskaitoje pirmi - VU studentai. MRU šachmatininkai užėmė trečiąją vietą.