2011-08-22 07:00:11

MRU studentas G. Titenis Universiadoje Lietuvai pelnė 2 aukso medalius

titenisswimmerpliadeb Kinijos Šenženio miestą vykusioje 26-oje studentų pasaulio sporto vasaros universiadoje Mykolo Romerio universiteto studentas plaukikas Giedrius Titenis jau iškovojo 2 aukso medalius. Rugpjūčio 16 d. 100 m krūtine finale G. Titenis aplenkė antroje vietoje likusį Glenną Snydersą iš Naujosios Zelandijos. Rugpjūčio 14 d. abu šie plaukikai pasidabino aukso medaliais dvigubai ilgesnėje distancijoje. Tarp 90 Lietuvos sportininkų mūsų šaliai Universiadoje atstovauja 10 MRU studentų.

Rugpjūčio 12-23 d. Kinijoje organizuojamoje vasaros universiadoje Lietuva komandų rikiuotėje užėmė dvyliktą vietą. Svarų indėlį į šį pasiekimą įnešė MRU atstovas plaukikas Giedrius Titenis.

Pukiai žaidynėse pasirodė ir Lietuvos studentų krepšininkų rinktinė, pelniusi bronzos medalius. Lietuvos kerpšinio komanda, kurios lyderiai -trys Mykolo Romerio universiteto atstovai - Augustas Pečiukevičius, Gediminas Žylė ir Mantas Kadzevičius rugpjūčio 22 d. mažajame finale įveikė Rusijos studentus rezultatu 76:74.