Renginiai ir įvykiai

2012-03-20 08:00:00

MRU stipruoliai dominavo studentų jėgos trikovės čempionate

speb

Kovo 17 d., šeštadienį, Lietuvos karo akademijoje vyko 2012 m. studentų jėgos trikovės čempionatas. Jame varžėsi penkių aukštųjų mokyklų atletai 8 svorio kategorijose. Mykolo Romerio universiteto atstovai dominavo septyniose svorio kategorijose iš aštuonių. Tai šių varžybų rekordas. Komandinėje įskaitoje nugalėjo mūsiškiai aplenkę ASU, LKA, KTU ir VGTU atstovus.

Pirmojoje (59 kg) svorio kategorijoje nugalėjo MRU Socialinės politikos fakulteto III kurso studentas Kęstutis Nedzveckas, surinkęs 282,5 kg sumą.

Mūsų universiteto Socialinės politikos fakulteto III kurso studentas Aleksandr Segal čempiono titulą iškovojo 66 kg svorio kategorijoje, surinkęs 480 kg sumą.

Trečiojoje svorio kategorijoje (74 kg) nenugalimas buvo mūsiškis Tomas Žeimo (Teisės fakultetas II kursas). Jo trijų veiksmų suma – 565 kg. Antruoju likęs ASU atstovas D.Grigonis atsiliko beveik per pus – 285 kg.

Svorio kategorijoje iki 83 kg sau lygių neturėjo dar vienas mūsų komandos narys Danas Bolys (Teisės fakultetas, magistro II kursas). Jis surinko 680 kg ir tapo čempionu. Trečiuoju prizininku šioje svorio kategorijoje tapo nugalėtojo brolis Saulius Bolys – 567,5 kg (Teisės fakultetas,III kursas).

Svorio kategorijoje iki 93 kg nugalėtojo titulą užsitikrino Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto II kurso studentas Tautvydas Petrauskas (735 kg). Kitas mūsų komandos atstovas Oleg Chamidrak (Ekonomikos ir finansų valdymo fakultetas, II kursas) liko 4-tas (580 kg).

Kitoje svorio kategorijoje (105 kg) nenugalimas buvo dar vienas MRU studentas Paulius Muižininkas ( Teisės fakultetas,III kursas). Jis surinko 770 kg,o dar vienas mūsiškių Karolis Burba (Socialinės politikos fakultetas, IV kursas) užėmė 5- tą vietą (675 kg).

Svorio kategorijoje iki 120 kg mūsiškiai nestartavo, o sunkiausioje kategorijoje +120 kg čempionu tapo Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto II kurso studentas Aivaras Andriušaitis. Jis surinko 862,5 kg sumą ir antrąją vietą užėmusį R.Valentą iš KTU komandos aplenkė net 172,5 kg.

Sveikiname Mykolo Romerio universiteto sportininkus – nugalėtojos. Tai ilgamečio Jėgos trikovininkų trenerio Petro Lazdausko nuoširdaus darbo vaisiai. Dėkojame jam ir sportininkams už aukštus rezultatus.