Renginiai ir įvykiai

2013-03-14 09:48:00

MRU sportininkų startai

orianteb Madonoje (Latvija) vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas vidutinėje ir estafečių trasose, kur puikiai pasirodė Mykolo Romerio universiteto studentai.

Moterų elito grupės slidininkėms reikėjo įveikti 6,6 km trasą su 19 kontrolinių punktų. Nuo nugalėtoja tapusios ignalinietės R. Arlauskienės atsilikusi 1 min. ir 18 sekundžių sidabro medalį iškovojo Politikos ir vadybos fakulteto II kurso studentė Gabrielė Keinaitė. Vis tik jai pavyko tapti Lietuvos čempione. Moterų elito grupėje kartu su dar dviem komandos draugėmis V. Ambraziene ir L. Pavliukova nugalėjo estafečių rungtyje.

Vilniuje vykusiame sostinės sambo čempionate sėkmingai varžėsi A. Mečkovskio auklėtiniai. Svorio kategorijoje ik 68 kg čempionu tapo Socialinės politikos fakulteto II magistrantūros kurso studentas D. Karlonas, o Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto IV kurso studentas D. Zimkus (svorio kat. iki 82 kg) ir Teisės fakulteto II kurso studentas O. Ralys (svorio kat. iki 100 kg) iškovojo bronzos medalius. Kitas mūsų Universiteto atstovas Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto II magistrantūros kurso studentas E. Verenius šiame turnyre užėmė V vietą.