2009-04-04

MRU sportininkų savaitgalio startai

dsc0016-foje Balandžio 4 d. Kaune vyko Lietuvos studentų plaukimo ir stalo teniso čempionatai.

Nudžiugino mūsų universiteto plaukikų rinktinė, kuri iškovojo 4-ąją vietą (216 tšk.), į priekį praleisdama VU, KTU ir LKKA atstovus.
Individualioje įskaitoje  Mykolo Romerio universiteto plaukikai iškovojo 6 medalius. Giedrius Titenis, plaukdamas peteliške 50 m. ir 100 m. krūtine iškovojo aukso medalius. Dviem sidabro medaliais pasidabino Kristina Barauskaitė, kuri plaukė 50 m. ir 100 m. nugara.
Bronzos medalį plaukime 100 m. kompleksiniu būdu iškovojo Dmitrijus Jaruševičius bei vaikinų 4×50 m. kombinuotos estafetės plaukikai (Giedrius Titenis, Ignotas Šidlauskas, Dmitrijus Jaruševičius, Tomas Šuipis).

Arti medalio, užėmęs ketvirtąją vietą buvo Tomas Šuipis, plaukdamas 50 m. ir 100 m. nugara, bei Mindaugas Ancius - 100 m. krūtine. Ketvirta liko ir vaikinų estafetės 4×50 m. laisvuoju stiliumi komanda. (Giedrius Titenis, Ignotas Šidlauskas, Dmitrijus Jaruševičius, Mindaugas Ancius).

Sveikiname mūsų universiteto plaukikus su sėkmingais startais.

Be medalių liko mūsų universiteto stalo tenisininkai. Mūsų merginos komandinėje rikiuotėje liko devintos, o vaikinai – penkti.
Individualioje įskaitoje mūsiškiai liko antro ir trečio dešimtuko viduryje.