2008-05-11

MRU sportininkai Lietuvos aukštųjų mokyklų universiadoje ir Olimpiniame festivalyje

dsc0016-foje Gegužės mėn. 9-11 d. Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų universiada ir Olimpinis festivalis. Jame dalyvavo ir mūsų Universiteto sportininkai, kurių startai buvo sėkmingi.

Dziudo imtynių turnyre vaikinų grupėje čempionu tapo Saulius Gadišauskas (SPF). Antrąsias vietas iškovojo Raimundas Bagdanavičius (VSF), Ignas Vaičiulis (EFVF), Miroslavas Mečkovskis (SPF). Trečiaisiais prizininkais tapo Ainis Vencevičius (SPF), Justinas Gramba (SVPF), Eimantas Verenius (EFVF). Komandinėje įskaitoje MRU rinktinė iškovojo I-ąją vietą.

Merginų grupėje čempione tapo Eglė Macijauskaitė (VSF), o antrąsias vietas iškovojo Svetlana Vetrova (SPF) ir Liucina Račkovska (SPF). Komandinėje įskaitoje merginų dziudo rinktinė užėmė III-ąją vietą.

Lengvosios atletikos turnyre mūsų sportininkai iškovojo 5 medalių komplektus. Universiados čempionėmis tapo Jolanta Verseckaitė (trišuolis), Jekaterina Šakovič (400 m bėgimas), Paulius Luožys (rutulio stumimas). Trečiaisiais prizininkais tapo Jolanta Verseckaitė (šuolis į tolį) bei Žygimantas Juška (trišuolis).

Olimpiniame festivalyje sėkmingai pasirodė MRU krepšininkai dalyvavę gatvės turnyre 3 prieš 3 (3X3). Andrius Mieldažis, Artūras Andriukaitis, Andrius Ščevinskas ir Petras Butrimas iškovojo III-ąją prizinę vietą.

Sveikiname visus čempionus ir prizininkus ir taip pat visus MRU sportininkus, dalyvavusius Lietuvos studentų sporto forume.