Renginiai ir įvykiai

2013-03-21 16:30:00

MRU šachmatų žaibo turnyras „Nostalgy“

dsc0032

Kovo 22 dieną Universiteto bendruomenės šachmatų mėgėjai buvo kviečiami jėgas išmėginti MRU šachmatų žaibo turnyre „Nostalgy“.

Atkakliose kovose dalyvavo 17 MRU studentų, dėstytojų ir absolventų. Nei vienas žaidėjas neišvengė pralaimėjimo kartėlio, tačiau visi patyrė ir pergalės džiaugsmą. Pajėgiausi buvo MRU studentai Vaidas Šetkauskas ir Tautvydas Vedrickas, surinkę po 7.5 taško iš 9 galimų ir pirmąją vietą tik pagal papildomus rodiklius užėmė 2012 m Lietuvos žaibo šachmatų vicečempionas pirmakursis Vaidas Šetkauskas. Trečiąją vietą iškovojo absolventas Žygimantas Jašinskas, ketvirtąją-penktąją vietas su 6 taškais pasidalino lektorius Laimonas Kudžma ir  tarptautinė didmeistrė magistrantė Deimantė Daulytė.

Komandinę taurę iškovojo studentai, antrieji liko absolventai, o tretieji – dėstytojų komanda.

MRU absolventas Andrius Mulevičius sukūrė turnyro video apžvalgą, kurią galite pamatyti čia.

Nuotraukos: Vidūno Gelumbausko