2007-12-14

MRU lengvaatlečių medaliai

Gruodžio 12 d. Kaune LKKA manieže vyko atvirųjų lengvosios atletikos žiemos pirmenybių Z. Švetkausko taurei laimėti varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų universiteto lengvaatlečiai, kurie taip pat iškovojo medalius.
 Šios  taurės laimėtoju jau antrus metus iš eilės tapo Paulius Luožys rutulio stumimo rungtyje pasiekęs 16,86 m. rezultatą, o Kauno Viešojo saugumo fakulteto studentas Mindaugas Sutkūnas šioje rungtyje nustūmęs rutulį 13,63 m. užėmė garbingą 4-tą vietą.
 Antrosios vietos laimėtojais tapo SVPF magistrantūros studijų II kurso studentė Jekaterina Šakovič 1000 m nuotolyje sugaišusi 2:48,22 min. ir Kauno VSF II kurso studentas Mindaugas Viršilas, 3000 m. distanciją įveikęs per 8:43,65 min.
 Trečiąja prizininke moterų šuolio į tolį rungtyje tapo VAF I kurso studentė Jolanta Verseckaitė pasiekusi 5,59 metrų rezultatą.
 Sėkmingu startu galime laikyti ir vaikinų komandinės estafetės (800-600-400-200) pasirodymą. Šioje rungtyje konkurencija buvo labai didelė – dalyvavo 10 komandų. Mūsų rinktinė – J. Kinderis, M. Viršilas, M. Tomaševič, D. Graževičius) užėmė 5-ąją vietą (4:54,29 min).
 Į  geriausiųjų dešimtuką dar pateko rutulio stūmikė VSF studentė Rasa Bertašiūtė, užėmusi 6-tąją vietą (rezultatas -9,21 m.) ir SVPF studentas J. Kinderis 1000 m nuotolyje iškovojęs 8-ąją vietą (rezultatas – 2:42,28 min).
 Sveikiname visus MRU lengvosios atletikos sportininkus, sėkmingai pasirodžiusius Z. Šveikausko taurės varžybose.