2007-11-07

MRU krepšinio komandų pergalių kraitis didėja

Spalio 29 d. MRU merginų krepšinio komanda žaidė reguliarias Lietuvos studentų krepšinio lygos varžybas su Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipa. Mūsų krepšininkės nesunkiai laimėjo šį susitikimą rezultatu 85:47. Per šias rungtynes daugiausiai taškų pelnė G. Petronytė – 27 tšk., Š. Jasiunskaitė – 21 tšk., Š. Povilionytė – 11 tšk., L. Bražinskaitė – 9 tšk.
 Vaikinų komanda žaidė su LCC tarptautinio universiteto krepšininkais iš Klaipėdos. MRU krepšininkai iškovojo trečiąjį laimėjimą per penkerias žaistas rungtynes, o pergalės dar nepatyrusiai LCC tarptautinio universiteto ekipai tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė.
 LCC tarptautinio universiteto krepšininkai pirmieji atidarė taškų sąskaitą, tačiau iškart po to sekė 6 be atsako šeimininkų taškai. Sužaidus tris minutes MRU gretose aikštėje buvo pasirodęs Marius Pociukonis, tačiau sužaidęs vos keliolika sekundžių trenerio sprendimu jis buvo pakeistas. Tačiau ir be jo teisininkai jau pirmajame ketvirtyje greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir didino persvarą. Prabėgus 7 minutėms jie įgijo ir dviženklį pranašumą – 20:9. Po to sekė dar viena tuščia svečių atkarpa ir po pirmojo kėlinio MRU pirmavo jau 28:9.
 Antrąjį ketvirtį atkarpa 6:0 pradėjo jau LCC tarptautinio universiteto krepšininkai. Tačiau svečių spurtas tuo ir baigėsi – jiems pavyko išlyginti žaidimo tempą, bet iki tol atsiradęs skirtumas praktiškai nemažėjo. Padėtis šiek tiek pasikeitė priartėjus didžiajai pertraukai: klaipėdiečiai prikirpo varžovų pranašumą iki 11 taškų, tačiau ir vėl laikinai. Pasibaigus pirmajai susitikimo pusei teisininkai buvo priekyje 49:34.
 Antrąją mačo pusę svečiai vėl pradėjo energingiau už varžovus ir sumažino deficitą iki 10 taškų – 44:54. Prabėgus dar porai minučių šeimininkų pranašumas po taiklaus LCC tarptautinio universiteto komandos tolimo metimo dar sumažėjo (58:51) ir tai privertė teisininkų ekipos strategą prašyti minutės pertraukėlės. Komandas skiriantis taškų skaičius praktiškai nepakitęs išliko ir pasibaigus trečiajam kėliniui - 66:58.
 Lemiamame ketvirtyje prabėgus 2 minutėms MRU ekipos pranašumas tapo labai trapus – 68:64, bet jau kitoje atakoje šeimininkai nubaudė klaipėdiečius taikliu tritaškiu. Svečių šaltas dušas teigiamai paveikė MRU krepšininkus ir jie netrukus atstatė saugų pranašumą (78:64). Vėliau svečiams jau nebepavyko sukurti dar vienos intrigos ir teisininkai užtikrintai šventė pergalę rezultatu 88:69.
 Rezultatyviausi krepšininkai: Alanas Dzeranovas 21 tšk., Andrius Montrimas 19 tšk. (8 atk. kam.), Paulius Parachomikas (10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Paulius Ivanauskas (5 rez. perd.) – po 15 tšk., Šarūnas Kulevičius 11 tšk.
 Ateinančias reguliariojo LSKL sezono rungtynes merginų komanda žais lapkričio 5 d. išvykoje su Šiaulių universiteto krepšininkėmis, o vaikinai lapkričio 12 d. susitiks savoje salėje su Kauno technologijos universiteto ekipa.