2008-04-10

MRU krepšininkai - „Sostinės“ taurės finale

Balandžio 10 d. buvo žaidžiami „Sostinės“ taurės pusfinalio krepšininkų susitikimai. Mūsiškių varžovais buvo Vilniaus „Bravo“ komanda. Po labai dramatiškos kovos MRU žaidėjai įveikė savo priešininkus rezultatu 88:80 ir pateko į šio turnyro finalą.

Prieš didžiąją pertrauką abi komandas skyrė 3 taškai (36:39). Susitikimo baigtį lėmė sėkmingas mūsiškių žaidimas antroje dvikovos pusėje. Universiteto krepšininkai 3-iojo kėlinio pradžioje išlygino, o vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai. Prieš 4-ąjį kėlinuką mūsiškiai įgijo 6 taškų pranašumą (60:54), kurį aidint finalinei susitikimo sirenai padidino dar dviem taškais – 88:80.

Rezultatyviausi žaidėjai: M. Kibildis – 24 tšk., V. Niparavičius – 19 tšk., Š. Žala – 18 tšk., Ž. Stungurys – 10 tšk., A. Lukaševičius – 9 tšk., T. Steikūnas, G. Pacevičius, P. Imbrasas ir V. Bendikas – po 2 tšk.

Kitoje pusfinalio poroje susitiko „Martono“ ir VGTU krepšininkai. Šiame susitikime triumfavo studentijos atstovai, įveikę savo priešininkus rezultatu 100:85.

Taigi dėl pajėgiausios Vilniaus m. komandos vardo kovos studentiški krepšinio kolektyvai.