2010-09-21 18:01:00

MRU irkluotojų yriai

2 Šių metų Europos 4 – os vietos laimėtojas Mindaugas Griškonis laimėjo vienviečių valčių klasės (1x) lenktynes, aplenkdamas kitą mūsų universiteto narį Saulių Ritter bei III vietą iškovojusį dar vieną MRU studentą Kęstutį Juozėną. Vienviečių valčių klasės visą pjedestalą užėmę mūsų irkluotojai tuo nepasitenkino. M. Griškonis ir S. Ritter sėdo į dvivietę porinę valtį (2x) ir iškovojo čempionų vardus, o kita mūsų pora (Kęstutis Juozėnas ir Eimantas Čepas) iškovojo bronzos medalius.
    Šių metų Pasaulio studentų irklavimo čempionė MRU atstovė Gabrielė Albertavičiūtė, irkluodama dvivietę porinė valtį (2x) kartu su VPU studente V. Arbočiūte iškovojo čempionės titulą. G. Albertavičiūtė laimėjo ir sidabro medalį startavusi vienviečių valčių klasėje (1x) nusileidusi tik LKKA atstovei V. Putriūtei. MRU irkluotojai E. Čepas, K. Juozėnas, S. Ritter ir G. Albertavičiūtė mišrioje aštuonviečių valčių klasėje (8+) kartu su VPU, VGTU, KU ir VU atstovais iškovojo bronzos medalius.
    Suvedus komandinius rezultatus mūsų irkluotojai iškovojo III vietą (48,9 taško) praleidę į priekį VU (II vieta – 61,2 taško) ir nugalėtojais tapusius KU atstovus (69,8 taško).