Renginiai ir įvykiai

2013-10-28 23:05:00

MRU imtynininkų pergalės

mruimtynininkai

Spalio 26 d. Kaune vyko Lietuvos studentų sambo imtynių čempionatas, kuriame MRU komanda iškovojo tris 1-ąsias, dvi 2-ąsias ir aštuonias 3-iąsias vietas.

Merginų ir vaikinų grupėse MRU imtynininkai liko antroje vietoje. MRU merginų komanda nusileido VU sportininkėms (trečioji prizininkė – LSU), o vaikinai turėjo pripažinti VGTU atstovų pranašumą (treti – VU imtynininkai).

Svorio kategorijoje iki 82 kg čempiono titulą iškovojo Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto IV kurso studentas Artūras Maiboroda. Juo pasekė ir Viešojo saugumo fakulteto IV kurso studentė Aurelija Šukytė (68 kg) ir to paties fakulteto IV kurso studentė Rūta Katkevičiūtė (+80kg).

Antrąsias vietas iškovojo Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto absolventas Eimantas Verenius (73 kg) ir Teisės fakulteto studentas Klaudijus Leščinskas (90 kg), o trečiąsias vietas - Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto I kurso studentas Mantas Klimašauskas (90 kg), IV kurso studentė Viktorija Baltaitė (60 kg), Teisės fakulteto III kurso studentas Ovidijus Ralys (100 kg), Viešojo saugumo fakulteto III kurso studentas Tomas Vaičiulis (74 kg), III kurso studentė Greta Kanevičiūtė (72 kg), III kurso studentė Ernesta Saldukaitė (72 kg), III kurso studentė Aismantė Ragaišytė (48 kg) bei I kurso studentė Ineta Ivoškaitė (64 kg).

Komandas šioms varžyboms ruošė lektoriai Algis Mečkovskis ir Edmundas Štarevičius.