Renginiai ir įvykiai

2016-01-12

MRU dalyvavo XXV tradiciniame tarptautiniame bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“

beg13-01o Sausio 9 d., šeštadienį Vilniuje surengtas jau 25-asis tradicinis tarptautinis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ patvirtino, kad Sausio 13-ąją prie Televizijos bokšto žuvę kovotojai už Lietuvos nepriklausomybę yra nepamiršti, o mūsų tauta – vis dar vieninga ir turi gilias tradicijas.

,,Visi per bėgimą pagalvojame apie gyvenimo prasmę, juk žmonės prie Televizijos bokšto paguldė galvas už tai, kad dabar esame laisvi, tai – labai svarbu“,– kalbėjo MRU magistrantė studentė Birutė Piliponytė, o vaikinų tarpe lengvai šį nuotolį įveikė MRU jėgos trikovininkas  Mantas Baltrušaitis.

Prie Antakalnio kapinių padėję gėlių ant žuvusių Laisvės gynėjų kapų bėgimo entuziastai ir patriotiškai nusiteikę asmenys finišavo šalia Televizijos bokšto. 9 kilometrų distanciją pirmieji finišavę dalyviai įveikė vos per pusvalandį. Jie buvo sutikti šūkiais „Valio“, „Šaunuoliai“, „Lietuva“ bei plojimais. Po bėgimo jo dalyviai buvo vaišinami karšta arbata ir bandelėmis . Ant medalių, kurie įteikiami finišavusiems dalyviams, bėgimas buvo pristatytas  kaip pagarbos.

Mykolo Romerio Universiteto Sveikatos ir sporto centras dėkoja visiems dalyvavusiems šiame bėgime.
Būkime kartu šią vieną iš svarbiausių Lietuvos istorijoje dieną. Išlikime orūs, besididžiuojantys savo valstybe, savo gimtuoju kraštu. Ir prisiminkime tuos, kurie mums visiems iškovojo laisvę!