Renginiai ir įvykiai

2012-09-17 11:00:00

Magistrantas M. Griškonis – Europos čempionas

mindaugasgriskoniseb

Italijoje vykusiame Europos irklavimo čempionate startavo 3 mūsų universiteto auklėtiniai. Politikos ir vadybos fakulteto magistrantas Mindaugas Griškonis atkaklioje kovoje apgynė Europos čempiono titulą. Jis vienviečių valčių klasėje tik 0,07 sek. aplenkė antroje vietoje likusį kroatą D. Martiną ir žemyno čempionu tapo trečią kartą.

Kiti du mūsų universiteto Politikos ir vadybos fakulteto studentai Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas porinių dviviečių valčių klasėje nesugebėjo apginti praėjusių metų senojo žemyno čempionų titulo ir tenkinosi 4-ąja vieta.

Lietuvai dar vieną aukso medalį irkluodama vienvietę valtį pelnė LKKA atstovė Donata Vištartaitė, praėjusių metų bronzą iškeitusi į čempionės titulą.

Trakuose vykusiame Lietuvos studentus irklavimo čempionate mūsų universiteto studentai taip pat neliko be medalių. Sportininkai varžėsi 1000 m nuotolyje.

Vienviečių valčių klasėje D.Jančionis (Socialinės politikos fakultetas) ir A.Adomavičius (Politikos ir vadybos fakultetas) iškovojo atitinkamai sidabro ir bronzos medalius. Politikos ir vadybos fakulteto studentė Ieva Masilionytė kartu su VU atstove L. Kaladžinskaite porinių dviviečių klasėje pelnė sidabro medalius.

Vaikinų keturviečių be vairininko valčių klasėje Socialinės politikos fakulteto studentas J. Vitėnas, Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas J.Kindurys, bei Teisės fakulteto studentai T.Masoit ir P.Armanavičius iškovojo bronzos medalius, o porinės keturvietės įgula Socialinės politikos fakulteto studentas R.Stanišauskas , Politikos ir vadybos fakulteto studentas A.Adomavičius, Socialinės politikos fakulteto studentas D.Jančionis ir Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas K.Juozėnas tapo čempionais.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Klaipėdos universiteto irkluotojai, antri – VU, treti – KTU studentai.

Mūsiškiai, dalyvavę 5-iose valčių klasėse surinko 34,17 taško ir užėmė ketvirtąją vietą.