2008-04-01

LSKL ketvirtfinalyje – nesėkmės

Kovo 31 d. Lietuvos studentų krepšinio lygoje buvo žaidžiami ketvirtfinalio susitikimai. Mūsų universiteto vaikinų komanda žaidė Klaipėdoje ir po dviejų pratęsimų pralaimėjo vietos universiteto ekipai rezultatu 117:112. Normalus rungtynių laikas pasibaigė 85:85. Per pirmąjį pratęsimą nugalėtojos taip pat nebuvo išaiškintos – 97:97. Tik antrajame pratęsime klaipėdiečiai palaužė mūsų komandą, nes vedami Lietuvos vyrų krepšinio lygos keturių „ Neptūno“ krepšininkų, žaidimo pabaigoje buvo tikslesni. Šio ketvirtfinalio etapo naudingiausių žaidėjų penketuke trys vietos atiteko Klaipėdoje vykusių rungtynių dalyviams. Naudingiausiu pripažintas mūsų Universiteto žaidėjas Paulius Parachomikas, surinkęs 38 naudingumo balus (34 tšk., 10 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokavo varžovo metimą). Trečias pagal naudingumą buvo mūsiškis Marius Pacukonis (28 tšk., 8 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 1 perimtas kamuolys). Serijoje iki 2-jų pergalių Klaipėdos universiteto krepšininkai išsiveržė į priekį 1:0. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 7 d. mūsų Universitete. Merginų krepšinio komanda ketvirtfinalio rungtynes žaidė su Šiaulių universiteto ekipa ir taip pat pralaimėjo 61:63. Serijos rezultatas tapo lygus 1:1. Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 7 d. mūsų Universiteto salėje.