Renginiai ir įvykiai

2012-05-05 01:00:00

LSKL bronza – MRU krepšininkėms!

titulineeb

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) dailiosios lyties atstovių 2011-2012 metų sezono bronzos medalius antrus metus paeiliui iškovojo Vilniaus Mykolo Romerio (MRU) universiteto žaidėjos. Jos Kaune vykusiose dramatiškose mažojo finalo rungtynėse panaikino 15 taškų atsilikimą ir rezultatu 71:67 nugalėjo Klaipėdos universiteto (KU) studentes, skelbia LKSL portalas.

Klaipėdietės šįkart dvikovą pradėjo itin pakiliai nusiteikusios - Inesos Visgaudaitės ir Monikos Grigalauskytės vedamos pajūrio atstovės spurtavo 14:0, o į didžiąją pertrauką iškeliavo turėdamos 15 taškų pranašumą - 38:23.

Visgi, po didžiosios pertraukos KU jau gerokai apmažino žaidimo tempą, jau atrodė išvargusios, o MRU atstovės tuo tarpu kantriai mažino atsilikimą.

Puikiai į žaidimą įsiliejo MRU lyderė Šarūnė Povilionytė, kuri klaipėdietes varė į neviltį taikliais metimais. Ketvirtojo kėlinio viduryje MRU išlygino rezultatą - 56:56, o dar po kelių vilniečių ekipos žaidėjos Neringos Kasperavičiūtės taiklių atakų MRU jau buvo priekyje - 64:58.

Tuomet iniciatyvos ėmėsi KU lyderė Inesa Visgaudaitė, kuri pataikė du paeiliui tritaškius ir išlygino rezultatą - 64:64.

Iki rungtynių pabaigos likus 1,5 minutės prie baudų metimo linijos stojusi MRU žaidėja Ieva Prėskienytė pataikė vieną iš dviejų metimų - 65:64. Netrukus KU ekipos ataka buvo nesėkminga ir visas pajūrio krepšininkių viltis sužlugdė vilniečių komandos krepšininkė Benita Linkevičiūtė, kuri pataikė iš po krepšio ir dar išpravokavo pražangą. Baudos metimas buvo taiklus - 68:64.

KU studentės dar dėjo visas pastangas, tačiau pakeisti rungtynių baigčiai jau pritrūko laiko.

Pernai LSKL mažajame finale, vykusiame Kauno sporto halėje, tų pačių komandų dvikovoje 68:61 pajėgesnės buvo MRU krepšininkės.

STATISTIKA

KU - MRU - 67:71 (20:8, 18:15, 15:24, 14:24).

MRU ekipą į pergalę vedė Benita Linkevičiūtė, surinkusi 22 taškus, Ieva Prėskienytė ir Šarūnė Povilionytė pridėjo po 15 taškų, Inga Grigaitė - 10, Rita Žilinskaitė - 9 tšk.

KU gretose išsiskyrė Inesa Visgaudaitė, surinkusi 24 taškus, po 15 pridėjo Kristė Druskytė ir Gabrielė Gutkauskaitė, Monika Grigalauskytė - 1 tšk.

Klaipėdietės dažniau klydo - jų sąskaitoje 22, o MRU - 15 klaidų.

Sveikiname merginas ir jų trenerį Algirdą Budėną su medaliais!