2010-11-08 07:04:00

LMKL čempionate – be pralaimėjimų

mrukrepsininkes2

Ir toliau Lietuvos moterų krepšinio lygoje be pralaimėjimų žengia mūsų universiteto krepšininkės. Praėjusį savaitgalį Kaune mūsiškės nugalėjo „Laisvės KRS“ krepšininkes. Trileris Kaune baigėsi 79:76 universiteto krepšininkių ketvirtąją pergale, kuri leido įsitvirtinti turnyrinės lentelės prizininkių trejete.

MRU merginos ketvirtajame kėlinuke atsilikdamos nuo varžovių 58:66 rado jėgų ir likus 6 min. iki finalinio teisėjo švilpuko pradėjo spurtą – pelnė 11 taškų be atsako. Per paskutinę susitikimo minutę priešininkės galėjo išlyginti rezultatą, tačiau tolimas metimas tikslo nepasiekė. Trileris Kaune baigėsi 79:76 universiteto krepšininkių ketvirtąją pergale, kuri leido įsitvirtinti turnyrinės lentelės prizininkių trejete. Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė L. Aglinskaitė – 22 , S. Galdikaitė – 18, Š. Povilionytė – 13 taškų. Daugiau informacijos ( ir video) galima rasti www.lmkl.lt.

Sekančias rungtynes mūsiškės žais namie lapkričio 12 d. su „LKKA – Aisčių“ komanda. Lapkričio 13 MRU ekipa išvyksta į Taliną žaisti dviejų Baltijos moterų krepšinio lygos varžybų su vietos komandomis („Tallina Ulikool“ ir „Eclex“).

Šios savaitės ilgas varžybų maratonas su išvyka į Taliną bei lapkričio 15 d. susitikimas su VDU krepšininkėmis iš mūsiškių pareikalaus daug fizinių jėgų: per 7 dienas – 5 rungtynės. Todėl labai kviečiame komandos gerbėjus palaikyti mūsų krepšininkes.

Praėjusį savaitgalį buvo žaidžiami ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) susitikimai. „Perlo – MRU“ krepšininkai namie įveikė „Žalgirio – Sabonio mokyklą“ rezultatu 76:75, o išvykoje Kaune turėjo pripažinti „LKKA – Atleto“ pranašumą – 92:74. Po šių susitikimų mūsiškiai įsitvirtino turnyrinės lentelės viduryje – 8 vieta. Daugiau informacijos galima rasti http://www.nklsmscredit.lt/