2011-11-13 02:00:00

Lietuvos studentų šachmatų čempionate!

chess-pieces-5 Šeštadienį, lapkričio 12 d., vykusiame studentų šachmatų čempionate dalyvavusi Mykolo Romerio universiteto komanda, kurią sudarė Dmitrijus Chocenka, Žygimantas Jašinskas, Aleksas Viazovskis ir Gintarė Bloznelytė-Chocenkienė, užėmė 3-ąją vietą iš šešių komandų.

Pirmą vietą užėmė Aleksandro Stulginskio universitetas, o antras liko Vilniaus universitetas. Vėliau vykusiame asmeniniame turnyre dalyvavo 15 dalyvių. Nugalėtojais tapo Mindaugas Beinoras (ASU), antrąją vietą užėmė Vytautas Vaznonis (ASU), trečias liko Andrius Rimeikis (VU). Aukščiausią vietą užėmęs MRU atstovas buvo Dmitrijus Chocenka (4 vieta). Moterų įskaitoje 1-ąją vietą užėmė Viktorija Beinoraitė (ASU), antra tapo Gintarė Bloznelytė-Chocenkienė (MRU), trečia liko Brigita Laurušaitė (VU).