2007-10-10

Lietuvos moterų A lygos reguliaraus sezono pradžia

Spalio 9 d. startavo Lietuvos moterų A lygos (LMK“A“L) reguliarusis sezonas. Pirmą kartą šioje lygoje žaidžia ir MRU moterų krepšinio komanda, kurią treniruoja Gintaras Vaitkus. Pirmąsias rungtynes namie mūsų komanda žaidė su Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) komanda, kurią treniruoja dukart olimpinė čempionė A. Rupšienė.
Iki ilgosios pertraukos nė viena komanda neįgijo ryškesnio pranašumo. Po pertraukos aikštėje vaizdas pasikeitė. Mūsų komanda rungtynių pabaigoje įgijo gana ryškią 21 taško persvarą. MRU krepšininkės nugalėjo varžoves rezultatu 71:50. Rezultatyviausiai  mūsų komandoje žaidė Š. Jasiunskaitė (VAF, I k.) – 23 tšk., Š. Povilionytė – 20 tšk., D. Pabrėžaitė – 15 tšk.
Sveikiname mūsų krepšininkes su sėkmingu startu ir linkime sėkmės ilgame varžybų maratone.
Kitos reguliariojo LMK“A“L sezono II turo rungtynes mūsų komanda žais svečiuose su Vilniaus universiteto Arvi komanda.