2009-10-23

Lietuvos čempionių egzaminas

dsc0016-foje Spalio 22 d. buvo žaidžiamos Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionato rungtynės. Jame dalyvavo ir praėjusių metų Latvijos čempionės – Cesio komanda.

Mūsiškių dvikova su su šia komanda prasidėjo mums palankia tėkme. Pirmavome didžiąją dalį ketvirčio. Antrajame ketvirtyje mūsiškės tepelnė 6 taškus ir skirtumas iki pertraukos išaugo iki 14:38. Trečiajame kėlinyje mūsiškės įkrito į dar vieną duobę (pralaimėta atkarpa 0:14). Dar vienas Latvijos čempionų komandos spurtas paskutiniame ketvirtyje padidino savo pranašumą iki 45 taškų. Finalinė sirena užfiksavo Cesio pergalę rezultatu 95:40.

Mūsų komandoje rezultatyviausiai žaidė I Grigaitė – 10 tšk., S Martinkutė  – 8 tšk., I. Uždavinytė  ir G. Putytė  – po 6 tšk.

Šiandien Mykolo Romerio universiteto komanda savo aikštelėje susitiks su Kauno „Aisčių“ krepšininkėmis (18:30).  Kviečiame palikyti mūsiškes žaidėjas.