2010-03-08

Lengvaatlečių startai

dsc0016-foje Kovo 6 d. Lietuvos kūno kultūros akademijos manieže vyko Lietuvos universitetų lengvosios atletikos žiemos čempionatas. Jame dalyvavo 12 komandų, kurioms atstovavo pajėgiausi universitetų lengvaatlečiai.

Svariausiai šiose varžybose rungtyniavo mūsų universiteto rutulio stūmikai, kurie užėmė visą prizininkų pjedestalą.

Puikiai visą žiemos sezoną rungtyniavęs Artūras Gurklys (SVPF II k.) pagerino savo asmeninį rekordą, nustūmęs įrankį 18,52 metro. Tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje bei 16–17 rungties rezultatas istorijoje.

Šioje rungtyje antruoju prizininku tapo SVPF IV–to kurso studentas Paulius Luožys (18,18 m), o 3–ąją vietą iškovojo SVPF I kurso studentas Romanas Morozka (17,10 m). Penktuoju liko SVPF antrakursis Karolis Tvaskus (14,76 m).

Stabilius rezultatus trišuolio ir šuolio į tolį rungtyse demonstruoja Jolanta Verseckaitė (VAF III k.). Trišuolyje ji tapo čempione – 13,03 m, o šuolyje į tolį nušokusi 5 m 86 cm iškovojo 2–ąją vietą.

Čempioniškai 800 m. distanciją nubėgo Aina Valatkevičiūtė – 2:09,44 min.

Labai sėkmingai su geriausiais Lietuvos sportininkai kovojo SVPF I kurso studentas Rokas Pajarskas. Jis 60 m bėgime užėmė 7–tą vietą (7,14 sek.), o 200 m rungtyje iškovojo 5–ąją vietą (22,98 sek.).

Į savo rungties dešimtuką pateko ir Mindaugas Striokas (EFVF I k.). Jo laikas 2:03,24 min. garantavo 7–ąją vietą. Jurgis Latonas (SPF I k.) bėgdamas 1 500 m liko 8–tas.

Kiti MRU lengvaatlečiai į savo rungčių dešimtukus nepateko. Tarp universitetų stipriausia buvo LKKA komanda (22947 tšk.), antri VU (22413 tšk.) – treti – VGTU (21304 tšk.) studentai. Mūsų atstovai iškovojo 7-ąją vietą (18240 tšk.).